Mariusz W. znęcał się i wykorzystywał 11-letnią córkę i jej 14-letnią koleżankę. Koszmar dziewczynek trwał przez lata

Mariusz W. znęcał się i wykorzystywał 11-letnią córkę i jej 14-letnią koleżankę. Koszmar dziewczynek trwał przez lata Źródło: unsplash.com gbarkz

Gwałt to jedynie niewielki zwiastun koszmaru, jaki Mariusz W. zgotował własnej córce i jej koleżance. Niewyobrażalna historia.

Gwałt, zastraszanie, krzyki i libacje - z tym wszystkim musiała zmierzyć się 11-latka. Mimo wielu zgłoszeń służby nie reagowały, a przynajmniej nie na tyle, by wyrwać nieletnią z rąk oprawcy. Niestety, ofiarą bezwzględnego Mariusza W. została także o 3 lata starsza koleżanka jego córki. Szczegóły dramatu, jaki rozegrał się za zamkniętymi drzwiami mrozi krew w żyłach. 

Gwałt na 11-latce i 14-latce. Mariusz W. znęcał się nad nimi przez lata 

Sprawa przedstawiona w reportażu "Uwaga!" stacji TVN nie mieści się w głowie. Dramat 11-letniej dziewczynki i jej 14-letniej koleżanki najprawdopodobniej rozpoczął się w 2015 roku, gdy miały po 6 i 9 lat. Obie milczały przez lata. Były zastraszane, bite i gwałcone przez Mariusza W., ojca młodszej z nich. Musiało minąć wiele czasu, nim zdecydowały się opowiedzieć o wszystkim nauczycielom swojej szkoły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna miał najpierw molestować swoją własną córkę, zmuszając do stosunku oralnego, a później po raz pierwszy dopuścił się gwałtu na niej oraz jej koleżance. 42-latek uprzednio pracował jako kierowca tira, większość czasu spędzał poza domem, a gdy już się w nim pojawiał, czas spędzał na wykorzystywaniu kilkulatki oraz na libacjach alkoholowych i awanturach. 

- Dopóki nie wypił, był spokój. Natomiast gdy zeszli się koledzy, alkoholu było coraz więcej, więc krzyki, piski było słychać. Najbardziej było słychać tę dziewczynkę: "Tata nie, tata nie". Ale myślałam, że po prostu tata bije mamę. Dzisiaj to mnie po prostu ciarki przechodzą po plecach. Też niektórzy się go bali, bo jednak ma posturę, ma siłę, więc większość osób, powiedzmy, udawała, że nic nie widzi, nic nie słyszy - relacjonuje dla "Uwaga!" sąsiadka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Z kolei jeden z sąsiadów wyznaje, że Mariusz W. miał wielokrotnie dawać dziewczynce do zabawy wibrator oraz włączać jej filmy pornograficzne. Okazuje się, że sprawa była zgłaszana policji, a rodzina przez rok była objęta niebieską kartą. Niestety, służby wciąż nie reagowały we właściwy sposób. Ponadto, ofiarą mężczyzny miała być żona i nikt wówczas nie miał pojęcia, że najgorszego doświadczyła jego córka. Mariusz W. w końcu trafił do aresztu, jednak nie za przemoc domową i gwałty, a za pobicie przypadkowej kobiety. Tymczasem dopiero po wyjawieniu prawdy przez pokrzywdzone dziewczynki śledztwo obrało zupełnie inne tory. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Dostała zaproszenie na ślub. Gdy je zobaczyła, prawie spadła z krzesła, teraz nie ma pojęcia jak zareagować
  4. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  5. Sensacyjna kwota zebrana przez WOŚP, rekord wszech czasów. Jurek Owsiak aż złapał się za głowę
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News