Nocą wszedł do łóżka szwagierki i wykorzystał ją seksualnie. Po wszystkim twierdził, że pomylił ją z żoną

Nocą wszedł do łóżka szwagierki i wykorzystał ją seksualnie. Po wszystkim twierdził, że pomylił ją z żoną Źródło: .

Gwałt został dokonany na szwagierce. Przed sądem mężczyzna tłumaczył, że pomylił kobietę ze swoją żoną. Jednak śledztwo i zeznania ofiary przedstawiły sprawę w innym świetle.

Gwałt to niewyobrażalna zbrodnia. Zwyrodniałe, ślepe podążanie popędami prowadzi do wyniszczenia psychicznego drugiej osoby. Takie zdarzenia mogą pozostawić traumę i nie ma dla nich najmniejszych usprawiedliwień.

Gwałt na szwagierce

Gwałt miał miejsce na terenie gminy Chełm. Podczas imprezy, której towarzyszyła duża ilość alkoholu doszło do tragedii. Zbrodni dokonał szwagier kobiety.

W trakcie trwania zakrapianej imprezy, jeszcze przed północą, kobieta uznała, że jest zmęczona i idzie już spać. Była już tak wykończona, że zasnęła w ubraniach. Nic nie zapowiadało, że spotka ją gwałt. Przebywała wśród bliskich. Jej szwagier postanowił wykorzystać sytuację. 27-latek rozebrał kobietę i zgwałcił. Kiedy wychodził z pokoju, natknął się na jej partnera. Wywiązała się kłótnia, która wymagała interwencji policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieopanowana żądza 

Kobieta zeznała, że najprawdopodobniej została wykorzystana seksualni przez szwagra. Konieczne było zabezpieczenie jej bielizny i ubrań przez śledczych, w celu wykonania ekspertyzy. Badania DNA potwierdziły najgorszy scenariusz. Mężczyzna odbył stosunek z nieprzytomną kobietą i tym samym dopuścił się gwałtu. Szwagier kobiety przyznał się do zarzucanego czynu. Jednak usprawiedliwiał się tym, że pomylił ją ze swoją żoną. Jednak zeznania ofiary podały w wątpliwość wersję jej szwagra.

Dzisiaj grzeje: 1. Wspaniały hołd dla Anny Jantar. Natalia Kukulska nie kryje łez
2. Wszyscy mieli nadzieję, że finał będzie szczęśliwy. Niestety, nie żyje Artur Kuczera

Okazało się, że mężczyzna już 3 lata temu proponował kobiecie pójście do łózka. Kobieta mu odmówiła i postanowiła nikomu o tym nie mówić, żeby nie ranić dodatkowo reszty rodziny. Niedawno zapadł nieprawomocny wyrok. Nakłada on na mężczyznę karę 7 miesięcy pozbawienia wolności oraz 5 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla ofiary gwałtu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Fani są zdruzgotani, smutne doniesienia o Dodzie. Nie wytrzymała, podjęto przykrą decyzję
  4. Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie
  5. Jackowski nie ma wątpliwości. Dojdzie do przełomu

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News