Pobili i zgwałcili młodego Polaka, po czym zostawili go na pewną śmierć. Media dotarły do porażających szczegółów

Pobili i zgwałcili młodego Polaka, po czym zostawili go na pewną śmierć. Media dotarły do porażających szczegółów Źródło: Pexels.com / Francesco Ungaro

Gwałt, jakiego dokonano w 2017 roku na młodym Polaku, miał tragiczny finał. Okaleczony mężczyzna zmarł w lesie. Media opublikowały przerażające szczegóły tego zdarzenia. Kilka dni temu sąd skazał oprawców.

Bestialski gwałt miał miejsce w miejscowości Dołha w województwie lubelskim. Zgwałcony i skatowany 32-latek z Międzyrzecza Podlaskiego zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Oprawcy wywieźli go do lasu, kopali, bili pięściami i kijem bejsbolowym. Białorusinka Galina J. zgwałciła go wibratorem, a następnie oddała na niego mocz. Napastnicy pozostawili ofiarę na miejscu zdarzenia. 

Gwałt i brutalne pobicie za 900 złotych długu

Jak ustalono w toku śledztwa, Galina J. i Michał W. zamordowali 32-letniego Roberta, ponieważ mężczyzna pożyczył około 900 zł od swoich byłych partnerek, Galiny J. i Natalii M. Kiedy nie chciał ich oddać, kobiety postanowiły go "nastraszyć" z pomocą Michała W., nowego partnera Białorusinki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Portal o2 dotarł do informacji, że ani Galina J., matka czwórki dzieci, ani jej partner Michał W., nie byli wcześniej karani. Nie ustalono jednak, czy Białorusinka przebywała w Polsce legalnie - w aktach sprawy nie zamieszczono takich informacji. 

Sąd skazał sprawców nieprawomocnym wyrokiem

Kilka dni temu Sąd Okręgowy w Lublinie skazał Galinę J. i Michała W. na 25 lat pozbawienia wolności i 80 tys. zł zadośćuczynienia dla rodziny ofiary, która uczestniczyła w procesie. Jak się okazało, w sądzie zapadł wyrok nieprawomocny, co oznacza, że nie wiadomo, w jakim zakładzie karnym oskarżeni będą odbywać kary, a także że mogą wyjść wcześniej na wolność.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Sąd nie wyznaczył ograniczeń co do możliwości skorzystania przez sprawców z warunkowego zwolnienia, dlatego jeśli trafią do więzienia, będą mogli ubiegać się o zwolnienie warunkowe po 15 latach odsiadki.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News