Gwałt powinien być zalegalizowany
unsplash/Kat J/
Weronika Wasiak - 7 Grudnia 2019

Jak w ogóle można o czymś takim pomyśleć?! Reżyser przekonuje, że gwałty należy zalegalizować

Gwałt powinien zostać zalegalizowany? Słowa reżysera, który stara się przekonać do tego społeczeństwo, wzbudziły ogromne poruszenie i wiele wskazuje na to, że dyskusja na ten temat jeszcze przez długi czas nie ucichnie.

Gwałt to jeden z obrzydliwszych i okrutniejszych przestępstw, którego ktokolwiek może się dopuścić. W każdym przypadku opinia publiczna jest zgodna, że sprawcy należy się najsurowszy wymiar kary, a zdaniem niektórych powinna być to kara śmierci. Trudno jest sobie wyobrazić z czym w przyszłości musi zmagać się osoba, która padła ofiarą gwałtu, a jeszcze trudniej może być zrozumieć, że ktoś mógłby chcieć zalegalizowania tego bestialskiego czynu.

Zgwałcona, uduszona i podpalona

Koszmarne wydarzenia w Indiach wstrząsnęły okolicznymi mieszkańcami. Lekarz weterynarii Priyance Reddy padła ofiarą nie tylko gwałtu, ale i czegoś o wiele bardziej koszmarnego. Kobieta najpierw została wykorzystana seksualnie, a następnie uduszona i podpalona przez swoich sprawców.

Rosół na udkach kurczakaGotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegająCzytaj dalej

Opinia publiczna nie mogła uwierzyć w jej koszmarny los, a dla winnych domagali się najsurowszej kary. Ze strony mieszkańców wypłynęło wiele rozgoryczonych słów, a jedna z wielu opinii znacząco odbiegała od reszty i to właśnie ona skupiała na sobie największą uwagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Data urodzeniaOstatnia cyfra w roku Twojego urodzenia zdradza o Tobie całą prawdę. Nawet tę, do której nigdy się nie przyznaszCzytaj dalej

Reżyser przekonuje, że gwałt powinien zostać zalegalizowany

Do koszmarnego zdarzania odniósł się indyjski reżyser Daniel Shravan, który początkowo zamieścił na ten temat wiele wpisów na swoim Facebooku, jednak gdy zorientował się, jak wielką burzę wywołały, natychmiast usunął każdy z nich. Internauci jednak zdążyli przeczytać każdy z postów i choć nie widniały już w sieci, przekazywali informacje dalej, co budziło jeszcze większe kontrowersje.

Mężczyzna bowiem uznał, że dla dobra kobiet gwałty powinny zostać zalegalizowane. Uznał, że gdyby sprawcom nie groziły żadne konsekwencje, nie dopuszczaliby się względem ofiary przemocy lub co gorsza, nie zabijaliby jej. Co więcej, stwierdził, że każda kobieta powinna nosić ze sobą prezerwatywę, by w czasie gwałtu przekazać ją oprawcy i "współpracować". Trudno jest wyrazić słowami burzę, jaką wywołała jego opinia. Nikt nie potrafił zrozumieć, że można w ogóle o czymś takim pomyśleć, a tym bardziej do tego przekonywać.

Dzisiaj grzeje:

1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

- Jeśli masz zostać zgwałcona, przekaż prezerwatywę gwałcicielowi i współpracuj z nim, dopóki nie spełni swoich pragnień seksualnych. Dzięki temu cię nie skrzywdzi. Kobiety powinny zaakceptować męskie pożądanie. Głupotą jest sądzić, że zabicie Osamy Bin Ladena pozwoli zlikwidować terroryzm. W ten sam sposób przepisy dotyczące gwałtów nie zlikwidują gwałtów - stwierdził.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

KotZnalazł na ulicy zamarzniętego, sztywnego kota. Zabrał go do domu, a 6 godzin później oniemiałCzytaj dalej

Źródło: wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News