Rodzice zostawiali mu dzieci pod opiekę. Zaklejał maluchom oczy, skuwał i brutalnie gwałcił

Rodzice zostawiali mu dzieci pod opiekę. Zaklejał maluchom oczy, skuwał i brutalnie gwałcił Źródło: pixabay.com/PublicDomainPictures

Gwałt nie zdarzył się tylko raz. Marek M. regularnie wykorzystywał kilkoro nieletnich, by spełniać swoje obrzydliwe fantazje. W ciągu niecałego roku wyżywał się na siódemce dzieci, które dostawał pod opiekę.

Brutalny gwałt to wspomnienie, które będzie się śniło po nocach małym dzieciom wykorzystanym przez pedofila. Zwabiane były pod pretekstem odpoczynku bez zmartwień, a potem podstępnie i okrutnie molestowane. Wszystko wydarzyło się w Bydgoszczy.

Najpierw planował gwałt na dzieciach, a potem wszystko nagrywał

40-letni Marek M. żył z opiekowania się dziećmi. Rodzice zostawiali mu pociechy ufając, że nie dzieje się z nimi nic złego. Mężczyzna miał najczęstszy kontakt z dziećmi z tzw. trudnych rodzin. Tam, gdzie nie działo się najlepiej, mógł szybko zdobyć zaufanie i sympatię najmłodszych. Organizował więc wyjazdy i pozwalał dzieciom spać w domkach kempingowych. 

W czasie tych krótkich wyjazdów mężczyzna podawał dzieciom tabletki nieznanego pochodzenia, po których traciły świadomość. Podopieczni budzili się obolali i często nie pamiętali większości wydarzeń z poprzedniego dnia. 40-latek nie próżnował: zaklejał im taśmą oczy, kneblował, unieruchamiał kajdankami i linami, a na sam koniec brutalnie gwałcił i filmował swoje czyny.

Od sierpnia 2015 do października 2016 roku pochodzący z Bydgoszczy pedofil miał wykorzystywać cyklicznie siedmiu chłopców w wieku od 6 do 12 lat oraz kilkulatkę.

Sąd wydał wyrok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy sprawa wyszła na jaw, policja zarekwirowała wszystkie nośniki Marka M., na których znaleziono materiały pornograficzne i dowody obcowania płciowego z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat. Wiele nagrań cechowało się brutalnością. Oprócz tego znaleziono kilkaset plików o ogólnym charakterze pedofilskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Za swoje czyny Marek M. stanął przed sądem. Usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Zarówno prokuratura, jak i obrońca mężczyzny postanowili odwołać się od postanowienia sądu. Przychylono się jedynie do apelacji prokuratora: wymierzono oskarżonemu surowsze kary jednostkowe. Oprócz 25 lat Marek M. otrzymał też "zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania do nich oraz dożywotni zakaz zajmowania stanowisk, wykonywania zawodów i działalności związanych z wychowaniem, edukacją i leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi". Pedofil odsiedzi karę w szpitalu psychiatrycznym dla osób z zaburzeniami preferencji seksualnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Emilia Krakowska zachwycała jako Jagna w ''Chłopach''. Dziś ma 79 lat. Nie uwierzycie jak wygląda
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: RMF24

Następny artykuł