Tuż po ślubie przywiązał żonę do haków. Potem założył worek na głowę, a jego sąsiedzi mogli z nią robić co chcieli

Tuż po ślubie przywiązał żonę do haków. Potem założył worek na głowę, a jego sąsiedzi mogli z nią robić co chcieli Źródło: pexels.com

Gwałt to jedynie mała kropla w morzu krzywd, jakie mąż wyrządził swojej żonie. Aż trudno sobie wyobrazić, że mężczyzna mógł dopuszczać się czegoś tak bestialskiego i co gorsza, włączył w to inne osoby.

Gwałt i więzienie żony to przerażające czyny, których dopuścił się ten mężczyzna. Proces w jego sprawie jednak zdaje się wciąż daleki od finału, choć wszystko wskazuje na to, że śledczy mają twarde dowody przeciwko oskarżonym, bo jest ich kilku. Media obiega coraz więcej szczegółów na temat koszmaru kobiety. 

Więzienie, gwałt i głodzenie 

33-letnia kobieta nie była w stanie przewidzieć, że zaraz po ślubie spotka ją tak potworny los. Wszystko zaczęło się w 2006 roku, gdy mąż zaczął stosować wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Miała nadzieję, że narodziny dziecka zmienią go i wszystko wróci do normy, jednak gdy tylko na świecie pojawił się ich pierwszy potomek, Mariusz Sz. stał się jeszcze bardziej bezwzględny. 

Więził swoją żonę w piwnicy, bił, gwałcił, a do jedzenia dawał jedynie suchy chleb z wodą i własnym nasieniem. Bezbronna przechodziła prawdziwy horror, jednak nie podejrzewała, że to, co najgorsze, dopiero nadejdzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zakładał jej worek na głowę i pobierał opłaty za tortury 

W 2009 roku mężczyzna postanowił włączyć do wszystkiego swoich sąsiadów: Andrzeja i Mariana Sz. oraz kuzyna Tadeusza B. Sprawca pobierał 20 złotych za osobę i po założeniu żonie worka na głowę i przywiązaniu do haka pozwalał, by ci robili z nią wszystko, co chcieli. Mężczyźni wielokrotnie gwałcili kobietę, nie zważając na jej krzyk i płacz. Okazuje się, że Mariusz Sz. wykorzystywał również swoją starszą córkę do stosunku oralnego oraz masturbował się na jej oczach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 

2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Dramat zakończył się dopiero w 2010 roku, gdy policja zatrzymała wszystkich mężczyzn. Każdy z nich usłyszał zarzuty. W ubiegłym roku mąż pokrzywdzonej został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, natomiast przeciwko pozostały mężczyznom wciąż toczy się postępowanie. Żaden z nich nie przyznaje się do winy, jednak jak podają media, grozi im od 3 do 15 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: popularne

Następny artykuł