Niewyobrażalne sceny pod ambasadą. Bezdusznie zgwałcił 5-letnią dziewczynkę

Niewyobrażalne sceny pod ambasadą. Bezdusznie zgwałcił 5-letnią dziewczynkę Źródło: Max Pixel

Gwałt na terenie ambasady to ogromny skandal. Pedofil zaatakował 5-letnią dziewczynkę i wykorzystał seksualnie. To ogromny szok dla lokalnych władz i społeczności.

Gwałt 5-letniej dziewczynki na terenie ambasady to ogromny skandal, nic więc dziwnego, że pracownicy dyplomatyczni oraz lokalna społeczność są w ogromnym szoku. Mężczyzna zwabił dziecko za pomocą gier telefonicznych i wykorzystał seksualnie. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w tej sprawie, ustalenia służb są bulwersujące.

Gwałt na terenie ambasady

Do zdarzenia doszło na terenie ambasady USA w stolicy Indii, New Delhi. Jeden z jej pracowników, 25-letni mężczyzna, który mieszka w kompleksie należącym do placówki, zwabił do swojego domu grami na telefonie komórkowym mieszkającą po sąsiedzku córkę jednego z członków personelu sprzątającego. Pedofil bezdusznie wykorzystał seksualnie dziecko, po czym bez zawahania wrócił do swojej pracy. Był pewien, że 5-latka nie powie nikomu o tym, co się stało.

- Podejrzany nawet nie spodziewał się, że dziecko poinformuje rodziców lub że ktoś zgłosi sprawę na policję - powiedział jeden z policjantów w rozmowie z "Hindustan Times".

25-latek wykorzystał chwilę, kiedy dziewczynka bawiła się sama

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka na szczęście opowiedziała o tym, co się stało, swojej mamie. Kobieta od razu zgłosiła sprawę na policję, a jej córka została zabrana do szpitala. Lekarz dokładnie zbadał dziecko i potwierdził, że zostało zgwałcone. 5-latka nie odniosła poważnych urazów fizycznych. Pomocy lekarskiej potrzebowała za to jej mama, która jest w zaawansowanej ciąży. Przez silny stres kobieta nagle gorzej się poczuła.  

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Mężczyzna pracuje w ambasadzie jako kierowca, pracownikiem placówki jest również jego ojciec. Nie był wcześniej karany. Gwałty na dzieciach to bardzo poważny problem w Indiach: według statystyk dziecko to co 4 osoba zgwałcona w tym kraju. W 94% przypadków ofiary znają wcześniej swojego oprawcę. Lokalny rząd wprowadził w 2018 roku karę śmierci za tę zbrodnię, jako reakcję na wciąż rosnącą liczbę coraz brutalniejszych przypadków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News