Umówiła się na randkę z internetu. Na miejscu przeżyła prawdziwe piekło, "Wybiegłam boso, żeby tylko przeżyć"

Umówiła się na randkę z internetu. Na miejscu przeżyła prawdziwe piekło, "Wybiegłam boso, żeby tylko przeżyć" Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Aby przeżyć gwałt, musiała uciekać boso. Nie pamiętała nawet, dokąd biegła - byle jak najdalej od potwora. Kobieta chciała jedynie spędzić miły wieczór w towarzystwie mężczyzny poznanego w randkowej aplikacji, a prawie przypłaciła to życiem.

Gwałt to ostatnia rzecz, o której pomyślałaby, udając się na tę randkę. Czuła się otoczona opieką i troską do momentu, kiedy mężczyzna wybuchł. Rozpaczliwie walczyła o życie, myślała tylko o swojej rodzinie.

Myślała, że spotkała mężczyznę swojego życia

38-letnia pracownica brytyjskiej służby zdrowia z Manchesteru, Lisa Dryzymala, samotnie wychowywała córkę po rozstaniu ze swoim partnerem. W końcu zapragnęła się ustatkować i poznać kogoś na dobre i na złe. Postanowiła założyć profil na Tinderze i znaleźć mężczyznę, z którym ułoży sobie życie. Padło na 42-letniego Jonathana Edwardsa.

Po romantycznych chwilach i godzinach rozmów, zaczęła na jaw niestety wychodzić prawdziwa natura mężczyzny. Obwiniał ją o zdrady i o to, że chce się przespać z facetami, którzy są tylko jej kolegami. Zauroczenie wzięło górę i Lisa puściła jego pretensje mimo uszu. W końcu spotkali się w pewien czerwcowy wieczór, którego nigdy nie zapomni. Był alkohol, dobre jedzenie, śmiech i wspomnienia. Kiedy wracali taksówką do jej domu, Lisa dostała SMS-a.

Groził, że gwałt spotka też jej 8-letnią córeczkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Były partner kobiety pytał się, gdzie jest i pisał, że o tak późnej porze powinna być w domu. Jonathan zobaczył wiadomość i wściekł się nie na żarty. W domu rozsierdziła go nawet butelka wina, którą Lisa dostała od taty. Zrobił jej awanturę i nazwał "pieprzoną kłamczuchą" oraz oskarżył o sypianie ze swoim byłym.

- Załapał mnie za gardło, mówił, że wywlecze ze mnie prawdę. Ścisnął mnie mocno, nie mogłam oddychać. Próbowałam krzyczeć, wyrwać się. Trzymał mnie za gardło coraz mocniej, mówił, że zabije nas wszystkich, a potem podpali dom. Gdy powiedziałam, że moja 8-letnia córka jest w domu, odpowiedział, że jej też do zrobi. To było obrzydliwe - opowiadała Lisa.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Postanowiła uciekać, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Bała się o siebie i dziecko. Kiedy zerwała się do drzwi, złapał ją za włosy i powalił na ziemię. Zasłonił jej ręką usta i powiedział, że teraz musi ją zabić, po czym uderzał głową Lisy o podłogę. Kobieta wyrwała się i uciekła boso przed siebie. Natychmiast złożyła doniesienie na policję. 42-latek zaprzeczył, że znęcał się nad partnerką, lecz i tak odpowiadał będzie za stosowanie przemocy i groźby karalne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jednak zrobimy zakupy w niedzielę? Rząd WYCOFUJE SIĘ z ostrych regulacji dotyczących zakazu handlu
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł