Kilka razy zgwałcił 11-latkę. Jej matce powiedział pięć słów, które mrożą krew w żyłach

Kilka razy zgwałcił 11-latkę. Jej matce powiedział pięć słów, które mrożą krew w żyłach Źródło: unsplash.com/Artem Ivanchencko

Gwałt na 11-letniej dziewczynce wstrząsnął jej rodziną. To, co matka usłyszała od pedofila, niejednego zszokuje, a ona sama zapamięta te słowa na całe życie. Sprawca też będzie miał czas, aby o tym myśleć - resztę życia spędzi za kratkami.

Gwałt na nieletniej osobie zawsze jest wyjątkowo bolesnym przeżyciem dla ofiary i jej bliskich. 11-letnia dziewczynka została wielokrotnie zmuszona do współżycia przez dorosłego mężczyznę. Teraz resztę życia spędzi w więzieniu, ale nic nie naprawi krzywdy, którą pedofil wyrządził niewinnemu dziecku. Miał też grozić jej rodzinie, jeżeli ta miałaby wyjawić ohydne czyny, do których ją przymuszał.

Uzasadniał gwałt w skandaliczny sposób

Wilfredo Erazio-Turcios, 30-letni obywatel Hondurasu, przez rok mieszkał z dziewczynką, którą wielokrotnie gwałcił. Znał ją od szóstego roku życia. W Sylwestra 2017 roku mężczyzna przyznał się matce swojej ofiary, że w ciągu roku jedenaście razy uprawiał z nią seks. Kobieta była w szoku.

Zgodnie z doniesieniami mediów, w tamtym okresie zamieszkiwał nie tylko z ofiarą, ale też jej rodziną. Swoje haniebne czyny miał uzasadniać tym, że uważał dziewczynkę za wystarczająco dojrzałą do aktów seksualnych. Gdy mama ofiary usłyszała tych 5 słów, była zdruzgotana. Nic dziwnego - taka opinia może zmrozić krew w żyłach każdego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ofiara znała oskarżonego od szóstego roku życia. Oskarżony zamieszkiwał z dziewczynką i jej rodziną od kiedy ukończyła 10 lat - powiedział prokurator Ed Brodsky.

Gdy ofiara wyznała matce, że została zgwałcona, Wilfredo Erazio-Turcios wiedział, że znajduje się na celowniku policji. Próbował ratować się ucieczką. Jego samochód znaleziono następnego dnia w Teksasie. Udało się go zaaresztować dopiero we wrześniu 2017 roku, czyli dziewięć miesięcy po straszliwym wyznaniu.

W procesie sądowym dziewczynka wyznała, że Erazio-Turcios groził jej, że jeżeli powie komuś o tym, co jej zrobił, skrzywdzi ją i jej rodzinę. Pomimo jego gróźb postanowiła zeznawać przed sądem, aby uchronić potencjalne przyszłe ofiary pedofila przed losem, który ją spotkał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
2. Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

- Młoda ofiara wykazała się wyjątkową jak na swój wiek odwagą konfrontując się publicznie ze swoim oprawcą - powiedziała adwokat Ashley Disnik. 

Poza dożywotnim pobytem w więzieniu, Wilfredo Erazio-Turcios otrzymał prawny tytuł seksualnego przestępcy, jest więc spora szansa, że już nigdy nie skrzywdzi żadnego dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. 1996 r.: Najtragiczniejsza katastrofa lotnicza w historii! Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu i eksplodowały, na pokładach były setki osób
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: Metro

Następny artykuł