Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie Źródło: Wikipedia - eve8

Gwałt należy do najstraszniejszych przestępstw, które niestety wciąż się zdarzają. Jedna z kobiet postanowiła uratować swojego męża, poświęcając tym samym własną godność. Jej wielka odwaga wzbudziła podziw.

Gwałt popełniony przez kilku mężczyzn wzbudził ogromny skandal. Internauci głośno wyrażali swoje wzburzenie wobec ich przerażającego zachowania, jednak jednocześnie ich uwagę przykuło zachowanie samej poszkodowanej kobiety. Zdecydowała się ona na coś, co wymagało ogromnej odwagi i z pewnością nie byłoby wykonalne dla wielu osób.

Edyta wiedziała, że jej pozwolenie na gwałt sprawi, że jej ukochany zostanie uratowany z opresji. Gdyby nie jej wielkie poświęcenie, mężczyzna mógłby ponieść przerażającą śmierć w miejscu publicznym. Informacje o koszmarnym incydencie w jednym z polskich miast przedostały się do internetu i wzbudziły wielkie poruszenie.

Gwałt na jednej z kobiet wywołał wielkie poruszenie

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Gorlicach w województwie małopolskim. To właśnie tam na jednym z przystanków siedziała para, która cieszyła się wakacyjnymi chwilami i możliwością spędzenia razem czasu. Niestety, w tej sytuacji pojawił się również alkohol, który sprawił, że oboje nie byli do końca świadomi tego, co dzieje się wokół nich.

Nagle obok nich zjawili się groźni mężczyźni, którzy również byli pijani. Z nieznanego powodu zaczęli oni prowokować mężczyznę. Ten wdał się z nimi w bójkę, którą zgodnie z przewidywaniami przegrywał. Nie miał on szans w starciu z kilkoma osobami, które miały znacznie więcej sił od niego. Sytuacja wyglądała naprawdę przerażająco, w związku z czym pojawiło się zagrożenie życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt był w tym wypadku jedynym ratunkiem

Brutalnie bity mężczyzna zaczął błagać swoją ukochaną, by ta spełniła żądania agresywnych mężczyzn będących pod wyraźnym wpływem alkoholu. Edyta stwierdziła, że pozwolenie na gwałt może być jedynym ratunkiem dla jej ukochanego. Głośno mówili o tym sami agresorzy, którzy twierdzili, że zostawią pijanego mężczyznę w spokoju, jeśli kobieta da się zgwałcić. Edyta uważa, że nie miała żadnego wyjścia w tej sytuacji. Została brutalnie zgwałcona na oczach pobitego przez agresorów męża, który otępiony alkoholem nie był w stanie obronić jej ani siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Sprawcy zdarzenia zostali już schwytani przez policję, jednak w internecie pojawia się wciąż mnóstwo komentarzy na temat wydarzenia, które miało miejsce w jednym z polskich miast. Okazuje się, że niebezpieczne sytuacje mogą przytrafić się w każdym momencie, a alkohol zdecydowanie nie był tu niczyim sprzymierzeńcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News