Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską Źródło: .

Gwałt na mężczyźnie na Lubelszczyźnie przeraża bestialstwem sprawców. Rozpoczęła się rozprawa sądowa, która ma osądzić winnych - podano porażające szczegóły sprawy.

Gwałt był dopełnieniem upokorzenia, jakie zafundowali sprawcy swojej ofierze. Sąd ustalił, że sprawa będzie niejawna ze względu na drastyczne szczegóły. Opinia publiczna dowiedziała się, czego dopuściło się kilku mieszkańców Lubelszczyzny.

Wstrząsający gwałt na mężczyźnie. Okrutne upokorzenie

Pod koniec maja, grupa znajomych bawiła się nad jeziorem Białym w Okunince, w okolicach Włodawy. Wtedy doszło do starcia pomiędzy Mateuszem J. i jego późniejszą ofiarą. Następnego dnia doszło do eskalacji konfliktu - po stronie agresora stanął kolejny sprawca - Rafał K. 

Zaczęli znęcać się nad poszkodowanym chłopakiem. Powalili go na ziemię i przycisnęli jego szyję butami. Później oddali na niego mocz i wrzucili go do bagażnika, odwożąc ofiarę pod jej dom. W budynku zaczęli dalszą część swojego przerażającego przedstawienia - pobili chłopaka i gwałcili go kijem baseballowym. 

Ofiara była na skraju wyczerpania, a to wciąż nie był koniec jego cierpień. Wywieźli go do lasu, a w międzyczasie dołączyli do nich kolejni sprawcy - Greta P. i Damian O. Kazali chłopakowi udawać psa, a później wejść do stawu i stać po szyję w wodzie. 

Policjanci szybko schwytali sprawców. Nie poczuwają się do winy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym jak ofiara trafiła do szpitala, nie było problemu z ustaleniem sprawców. Policja szybko znalazła oprawców, którzy zostali czym prędzej aresztowani. Sprawcy nie okazali publicznie skruchy, a nawet wyrażali zadowolenie, że proces będzie niejawny. Choć wydaje się, że największa wina leży po stronie Rafała K. i Mateusza J. to ci, którzy dołączyli do kaźni ofiary, są obciążeni takimi samymi zarzutami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

- Baliśmy się kolegów - powiedzieli Damian O. oraz jego partnerka Greta P. 

Z tego, co wiadomo, to jedyna linia obrony tej dwójki - czuli się zastraszeni. Całej czwórce sprawców grozi nawet 12 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" jest pedofilem? Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News