A jednak bezkarny. Zgwałcił i brutalnie zabił 3-letniego Nikosia, decyzja sądu oburza

A jednak bezkarny. Zgwałcił i brutalnie zabił 3-letniego Nikosia, decyzja sądu oburza Źródło: .

Gwałt na 3-letnim Nikosiu zakończył się śmiercią dziecka. Skazany mężczyzna nie poniesie jednak zasądzonych konsekwencji swoich czynów. Wyrok sądu apelacyjnego jest szokujący.

Gwałt na 3-letnim Nikosiu odbił się szerokim echem w całym kraju, lokalna społeczność była w szoku. Mężczyzna, który dopuścił się zbrodni została skazany na 25 lat pozbawienia wolności, jednak nie poniesie zasądzonych konsekwencji swoich czynów. Decyzja sądu apelacyjnego jest zaskakująca. 

Gwałt na 3-letnim Nikosiu zszokował lokalną społeczność

Matka 3-latka zostawiła go w domu, pod opieką nowego partnera. Po powrocie zauważyła, że syn ma ogromnego krwiaka na głowie, natychmiast wezwała pogotowie ratunkowe. Lekarze przebadali chłopca i stwierdzili rozległe obrażenia wewnętrzne, konieczna była operacja. Niestety, Nikoś nie przeżył zabiegu.

Policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, funkcjonariusze odkryli szokujące fakty. Ustalono, że 3-latek został wcześniej zgwałcony przez Steve'a V. i dotkliwie pobity. Prokuratura Okręgowa w Sieradzu oskarżyła mężczyznę o zabójstwo i gwałt oraz znęcanie się na osobie bezbronnej ze względu na wiek. W lutym 2019 roku Steve V. został skazany na 25 lat więzienia. Wyrok nie był satysfakcjonujący dla żadnej ze stron, prokuratura żądała dożywocia dla oprawcy Nikosia, a obrońcy mężczyzny ubiegali się o złagodzenie kary. Sprawa ponownie trafiła do sądu

3-latek został zgwałcony i śmiertelnie pobity przez partnera swojej matki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

5 lutego sąd drugiej instancji zmniejszył karę oprawcy z 25 lat na 15 lat pozbawienia wolności. Sędzia Krzysztof Eichstaedt poinformował, że kara 25 lat pozbawienia wolności oraz kara dożywocia jest zarezerwowana dla najbrutalniejszych przestępstw, a w tej sprawie nie zaszły takie okoliczności. Za okoliczność łagodzącą został uznany fakt, że mężczyzna zadał 3-latkowi tylko jeden cios, który w konsekwencji doprowadził do śmierci chłopca oraz poinformował o zdarzeniu matkę Nikosia i pomagał w udzielaniu dziecku pomocy.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa został ojcem. Wielka radość w domu byłego prezydenta
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Wyrok jest prawomocny, prokuratura może jedynie wnieść o kasację do sądu Sądu Najwyższego. Steve V. oraz jego obrońcy nie stawili się na rozprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

źródło: Gazeta

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News