Polka zbiorowo zgwałcona u sąsiada naszego kraju. Najbardziej oburzająca jest tożsamość oprawców

Polka zbiorowo zgwałcona u sąsiada naszego kraju. Najbardziej oburzająca jest tożsamość oprawców Źródło: flickr.com

Gwałt na Polce w Niemczech. W miejscowości Arnstadt doszło do scen rodem z filmów grozy, kiedy to nasza rodaczka została wykorzystana seksualnie przez dwóch policjantów w trakcie rutynowych działań służb. Opis całej zbrodni jest co najmniej oburzający.

Gwałt na Polce odbija się w Niemczech dość dużym echem. Przebywająca na terenie Arnstadt kobieta została wraz z mężem zatrzymana przez patrol policji pod pozorem posiadania nieprawidłowych dokumentów. Kiedy kobieta powiedziała służbom, że prawdziwy dowód posiada w domu, doszło do scen, których nikt się nie spodziewał. Takiej afery w niemieckiej policji nie widziano od dawna.

Gwałt dokonany przez policjantów. Przerażająca zbrodnia w Arnstadt

W momencie, w którym kobieta przekroczyła próg swojego mieszkania w celu okazania prawdziwego dowodu, policjanci będący z nią w pomieszczeniu zaczęli ją rozbierać i zbiorowo gwałcić. Mąż kobiety z innym funkcjonariuszem przebywał w radiowozie i nie mógł wiedzieć, przez jakie piekło przechodzi jego ukochana.

Następnego dnia kobieta stawiła się na posterunku policji, gdzie zgłosiła, że zatrudnieni na miejscu funkcjonariusze zgwałcili ją przy próbie wylegitymowania. Jednego ze sprawców udało się ująć w mieszkaniu prywatnym, inny uciekł, ale został schwytany przez kolegów po fachu z sąsiedniego miasta, którzy dostali komunikat o zbiegu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znamy tożsamość sprawców

Odpowiedzialnymi za zgwałcenie Polki jest policjant pochodzący z rodziny o zabarwieniu migracyjnym, a także rodowity, 40-letni Niemiec. Sprawą zgwałconej Polki żyją całe Niemcy, a rząd zapowiada wielkie kontrole w organizacji służb. Obecnie trwają przesłuchania i zbieranie materiału dowodowego w sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1.  Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Społeczeństwo oczekuje, że policjanci będą się zachowywali wzorowo. Jeśli zarzuty się potwierdzą, może to nadszarpnąć reputację policji - przyznał Georg Maier, minister spraw wewnętrznych Niemiec.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Dieta grzybowa sprawiła, że Katy Perry chudnie w oczach. Oszałamiający przepis na spadek wagi
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Morze łez. Cała Polska wspomina Annę Przybylską

Źródło: o2 

Następny artykuł