44-letnia kobieta skutecznie udawała nastolatkę, żeby zwabić 15-latka do łóżka. Wykorzystała chłopca

44-letnia kobieta skutecznie udawała nastolatkę, żeby zwabić 15-latka do łóżka. Wykorzystała chłopca Źródło: unsplash/Giulia Bertelli/

Gwałt na 15-letnim chłopcu, którego dopuściła się ta kobieta, był dokładnie przemyślany. Jak się okazuje, udawała jego rówieśniczkę, by zaciągnąć go do łóżka. Aż trudno to sobie wyobrazić.

Oskarżona o gwałt czeka obecnie na ostateczny wyrok sądu, jednak nim do tego dojdzie, minie jeszcze trochę czasu. Tymczasem pojawia się coraz więcej informacji o samej zainteresowanej, która oszukała swoją ofiarę twierdząc, że jest jego rówieśniczką. Nie spodziewała się, że cała sprawa wyjdzie na jaw. 

44-letnia kobieta udawała nastolatkę, by zwabić 15-latka do łóżka 

44-letnia Marie Dent z Wielkiej Brytanii już od dawna odczuwała pociąg seksualny do znacznie młodszych od siebie chłopców, którzy najczęściej byli nieletni. Za pośrednictwem Facebooka znalazła kolejnego nastolatka, którego miała zamiar zaciągnąć do łóżka, jednak wiedząc, ze może nie być to tak proste, postanowiła udawać, że jest jego rówieśniczką. 

Choć kobieta jest po 40, młody chłopak nie domyślił się, że poznana przez internet "koleżanka" może go oszukać. Marie szybko osiągnęła swój cel, wykorzystując seksualnie 15-latka, jednak jak twierdzi on sam, do niczego go nie zmuszała. Choć Brytyjka była przekonana, że wszystko ujdzie jej na sucho, sprawa szybko wyszła na jaw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odpowie za gwałt na nieletnim 

Gdy tylko zgłoszono sprawę na policję, 44-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut gwałtu na nieletnim. Okazuje się, że młody chłopak zaprzecza, jakoby do stosunku doszło wbrew jego woli, jednak mimo to, kobieta uprawiała seks z niepełnoletnią osobą, za co musi ponieść karę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Sprawa została skierowana do sądu, a ostateczna decyzja o losie Brytyjki zostanie przekazana we wrześniu. Do tego czasu zarówno ona, jaki i 15-latek, zostaną objęci opieką psychologa. Nie jest również pewne, ilu nastolatków Marie wykorzystała w podobny sposób, jednak niewykluczone, że służby będą starały się to ustalić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Donald Tusk dostanie emeryturę jak z bajki. Polacy mogą tylko pomarzyć o takich kwotach
  4. Kobieta wstała z ławki i weszła prosto na tory, pod nadciągające metro. Powód jej zachowania dotyczyć może każdego
  5. Mężczyzna zaatakowany przez węża sam odciął sobie palec. Szybko okazało się, że podjął najgłupszą decyzję w swoim życiu

Źródło: naserio 

Następny artykuł