Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna

Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna Źródło: Facebook Anastasia Lugova Daily Mail

Gwałt mógł stać się faktem, gdyby nie trzeźwy sposób myślenia oraz zdecydowane kroki podjęte przez prezenterkę. W czasie podróży z synkiem przeżyła prawdziwe chwile grozy i na pewno na długo zapamięta ten dzień. To straszne, czego doświadczyła ta kobieta, zwykła podróż pociągiem mogła zakończyć się tragedią.

Gwałt na prezenterce ukraińskiej telewizji to teraz temat numer jeden w tamtejszych mediach. Jej zachowanie może być wzorem dla kobiet znajdujących się w podobnych sytuacjach, lecz słysząc, co przeżyła, włos jeży się na głowie. Wsiadając do dalekobieżnego pociągu, nie spodziewała się jak dramatycznych scen niedługo doświadczy. O swoich przeżyciach opowiedziała na Facebooku oraz w telewizji, choć zarówno napastnik, jak i pracownicy kolei prosili ją by, nie wzywała policji.

Gwałt był ostatnią rzeczą, jakiej mogła się spodziewać

Gwałt na oczach 6-letniego dziecka w czasie podróży kolejami stałby się faktem, gdyby nie reakcja przebudzonej w środku nocy kobiety. Anastasia Ługajowa to prawdziwa piękność i kiedy 1 sierpnia odbywała z synem podróż na trasie Zaporoże-Kijów, trzy godziny przed końcem trasy, około 3 nad ranem, została brutalnie obudzona uderzeniem w głowę. Następnie napastnik mający na celu gwałt na prezenterce, zaczął ją dusić i nie reagował na prośby przestraszonego syna znajdującego się tuż obok. Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wykazała się sporym sprytem

Kiedy kobieta stawiała opór, miała usłyszeć, że jeśli się nie podda to będzie cierpieć zdecydowanie bardziej. Ostatecznie 45-letni mężczyzna został przekonany przez Ługajową, aby wyszli z przedziału i udali się, gdzieś gdzie dziecko nie będzie musiało przyglądać się temu. Mężczyzna zgodził się i po owinięciu ręcznikiem zaprowadził ja do pustego przedziału. Anastasia spostrzegła, że znajduje się tam nóż i zaczęła obawiać się jeszcze bardziej tego, co jeszcze może się wydarzyć. Kiedy rozległ się głośny płacz i krzyki jej syna znów wykazała się darem perswazji i przekonała gwałciciela, by pozwolił jej pójść uspokoić syna. Gdy tylko wróciła do dziecka, chwyciła je i pobiegła po pomoc do przedziału konduktorskiego.

- Konduktorka spała i nie rozumiała, co się dzieje. W naszym kierunku biegł nagi mężczyzna. Zdając sobie sprawę, że nie znajdziemy tu ochrony, pobiegliśmy do innego wagonu. Zaczęłam krzyczeć i pukać do wszystkich drzwi. Co najgorsze, nikt nie zareagował - mówiła w udzielonym wywiadzie. Dopiero kierownik pociągu zaczął działać i nakazał pilnowanie napastnika.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus na pogrzebie. Sanepid pilnie szuka uczestników

2. Porażające sceny w warszawskim metrze. Nie żyje jedna osoba, policja zabezpiecza miejsce

3. Mateusz Morawiecki nagle zmienił zdanie. Premier ostrzega wszystkich Polaków

Została dotkliwie pobita

Według informacji przekazanych przez męża prezenterki Channel 5 drużyna konduktorska proponowała kobiecie pieniądze, prosząc by nie wzywała policji. Okazało się, że Witalij Rudzko będący napastnikiem to znany policji recydywistą. Pociągiem podróżował bez biletu i obsługa obawiała się kar w związku z niedopilnowaniem swoich obowiązków. Zdjęcia zamieszczone na Facebooku kobiety przyprawiają o dreszcze.

Źródło: Facebook / Anastasia Lugova

Źródło: Facebook / Anastasia Lugova

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
  2. Media podały fatalne wiadomości. M. Stoch zarażony COVID-19
  3. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków. Obostrzenia mogą wrócić lada dzień
  4. W popularnych wędlinach wykryto groźną bakterię. Pod żadnym pozorem nie wolno jej jeść
  5. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  6. Polacy pokochali go dzięki „Ogniem i mieczem”. Ciężko uwierzyć, jak dzisiaj wygląda i co robi
  7. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć
  8. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  9. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno

Źródło: Fakt / Daily Mail

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News