Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom

Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom Źródło: pixabay.com/hatemddd

Wielokrotny gwałt na Ewie był czymś, do czego posunęła się najbliższa jej osoba. Ewa przeżyła koszmar, który nie mieści się w głowie żadnej kobiety. Upokarzanie, gwałty, bicie, wizyty kolegów i brak zapewnionej higieny były na porządku dziennym. Jej mąż, który zyskał miano oprawcy, został nazwany nawet "polskim Fritzlem".

Gwałt był jedną z wielu traum, które Ewie zapewnił nie kto inny, jak jej własny mąż. Kobieta, która była więziona w piwnicy, nie otrząśnie się z tego do końca życia. Piekło, jakiego doznała, będzie śnić jej się po nocach. Zachowanie bliskiego dotąd mężczyzny nie mieści się nikomu w głowie. Mieszkańcy do tej pory wspominają straszne wydarzenia, jakie miały miejsce w ich wsi.

Wielokrotny gwałt, przemoc i upokarzanie. Ewa trafiła do domu, który stał się potem miejscem jej tortur

Ewa poznała swojego męża starszego o 12 lat w 2005 roku. Oboje pracowali na półwyspie helskim - ona w sklepie, a on na budowie. Ich związek nie podobał się matce Ewy, szczególnie gdy przeprowadziła się do wybranka - do domu bez toalety, wody i kuchni na węgiel. W dodatku przyszły mąż próbował ją odseparować od rodziny. Na posesji mieszkała jeszcze jego matka alkoholiczka, bratanek i trzej bracia, w tym jeden z dziesięciorgiem upośledzonych dzieci

Do tego stopnia udało mu się poddać sobie Ewę, że na ślub nie została zaproszona jej rodzina. Już tydzień po ślubie Mirek ją pobił. Potem robił to regularnie. Gdy zaszła w ciążę i urodziła Alicję, nie interesował się nimi - wolał pić. Wzywana policja doradzała Ewie, żeby wróciła do swojej mamy, ale ona zbyt kochała Mirka. Potem została skatowana, gdy zaszła w ciążę po raz drugi - Mirek nie chciał więcej dzieci. Na świat przyszła Wiktoria.

Mąż zaczął głodzić Ewę, potem zamknął ją w piwnicy. Spała tam na kartonach i szmatach jakie znalazła, załatwiała się do wiadra. Nie docierało tam żadne światło i w tej ciemności nastąpił pierwszy gwałt, a potem kolejny. Ewa była karmiona mokrym chlebem. Mirek nauczył nawet starszą córkę, by kopała i biła matkę.

Gwałcili ją za 20 złotych

Wypuszczał ją tylko, gdy mieli mieć gości. Nigdy nic nikomu nie powiedziała. Została nawet wysłana na prace sezonowe do zbioru borówek. W 2010 roku miało miejsce apogeum - upojeni koledzy Mirka po zapłacie 20 zł mogli zgwałcić kobietę, związaną i z workiem na głowie. Potem zdarzało się to regularnie, a mężczyzna za każdy taki gwałt pobierał opłatę. Była traktowana tak aż 2 lata, aż w końcu uratowała ją mama - pojechały do UP. Zabrała ją do swojego domu, a Mirek został aresztowany, gdy dobijał się by odzyskać Ewę.

W domu okazało się także, że córki były wiązane, bite i molestowane. Sprawę przekazano do prokuratury, jednak umorzono śledztwo bazując na zeznaniach rodziny Mirka. Potem jeszcze dwa razy zamykano i umarzano śledztwo. Sprawę podjęto na nowo w 2016 roku, gdy znaleziono pamiętniki dziewczynek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ten zły tata zamykał mamę w piwnicy. Mama tam piła i jadła jak pies. Kupę i siku robiła gdzie popadnie, a ja uderzałam mamę pałką w głowę, tak jak tata kazał. My z tatą Mirosławem chcieliśmy zabić mamę, żeby była nowa mama - można było czytać w jednym z nich.

Mirek otrzymał karę 25 lat więzienia oraz nakaz zapłaty zadośćuczynienia Ewie i Alicji po 70 tysięcy złotych i Wiktorii - 20 tys. zł. Jego bracia i kolega zostali oskarżeni o gwałt, ale nie przyznali się do winy. Grozi im od 3 do 15 lat pozbawienia wolności, a także jest prowadzone postępowanie wobec prokuratorów, którzy umarzali śledztwo.

  1. Gwiazdor "M jak Miłość" przez 18 lat żył w trójkącie z reżyserem i jego żoną. Jego wyznanie zszokowało wszystkich
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: Wykop

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu