Ojciec pozwalał kolegom wykorzystać syna, później sam go krzywdził. Opinia psychologa o chłopcu jest wstrząsająca

Ojciec pozwalał kolegom wykorzystać syna, później sam go krzywdził. Opinia psychologa o chłopcu jest wstrząsająca Źródło: Unsplash Kat J

Gwałt z wyjątkowym okrucieństwem okropnie wpłynął na psychikę dziecka. Ojciec chłopca pozwalał swoim znajomym na wyrządzanie mu ogromnej krzywdy. Jakby tego było mało, on sam również w tym uczestniczył.

Gwałt bez wątpienia jest okropną zbrodnią. Niepohamowane popędy oprawców odzierają drugą osobę z poczucia bezpieczeństwa i człowieczeństwa. Najgorzej jednak jest w momencie, kiedy coś takiego spotyka dziecko. Chłopiec przeżył prawdziwe piekło z rąk ojca. Psycholog wydał opinię o dziecku.

Gwałt zadany własnemu dziecku

Tragedia, jaką był gwałt, spotkała dziecko kiedy miało zaledwie 7 lat. Oprawcą okazał się ojciec i jego koledzy. Bestialstwo wyszło na jaw przez nietypowe zachowanie chłopca. Wówczas jego losem zainteresowała się opieka społeczna. To, co odkryli pracownicy socjalni, przerastało wszelkie pojęcie. 

Chłopiec przeżywał swój dramat w Zborowie pod Dopiewem w powiecie poznańskim. Jego zachowanie było niezwykle niepokojące. W wieku sześciu lat miewał nagłe ataki agresji. Już wtedy można było stwierdzić, że przeżywa dramaty w rodzinnym domu. Jednak dopiero dwa lata później chłopiec zainteresował swoim zachowaniem prokuraturę.

Stało się to wtedy gdy udawał stosunek seksualny na innym dziecku. Jak się później okazało, przyczyną był gwałt z wyjątkowym okrucieństwem, którego doświadczył. Jednak agresja dziecka nie jest najgorszą rzeczą jaka pozostała mu po tych dramatycznych wydarzeniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brutalna prawda ujrzała światło dzienne

Kiedy interweniowała opieka społeczna i odebrała dziecko od matki alkoholiczki, chłopiec trafił pod opiekę emerytowanego policjanta oraz jego żony. Zdobyli jego zaufanie, a chłopiec zdradził im okrutną prawdę o tym, co go spotkało. Prawda o gwałcie, jaki został na nim dokonany, ujrzała światło dzienne. Dziecko przebywało w weekendy ze swoim ojcem. Podczas takich spotkań mężczyzna zapraszał swoich kolegów. Pozwalał im na odbywanie ze swoim synem stosunków seksualnych. Sam również w tym uczestniczył. pozostawiło to okropną ranę na psychice dziecka.

Psycholog zdiagnozował u chłopca zespół stresu pourazowego. Przypadłość ta występuje również u żołnierzy, którzy wrócili z wojny. Jednak wówczas ta straszna przypadłość dotyczy dorosłych mężczyzn a nie dziecka. Tego typu przypadłość u tak młodej osoby może przynieść opłakane konsekwencje. Na szczęście chłopiec znajduje się pod opieką specjalistów, którzy starają się mu pomóc w ośrodku terapeutycznym. Niestety jego opiekun sądzi, że jego szanse na normalne funkcjonowanie są nikłe.

Dzisiaj grzeje: 1. Eksplozja w środku dużego miasta, z okien wyleciały szyby i kawałki metalu. Pilna ewakuacja

2. Rafał Maserak został ojcem. Znamy płeć pierwszego dziecka tancerza

Ojciec dziecka został skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności i 10 lat pozbawienia praw publicznych. Nakazano mu również zapłatę 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Dwóch kolegów, którzy również brali udział w gwałtach również zostali skazani. Niestety te kary nie przywrócą dziecku normalności i nie zagoją jego ran na psychice. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  2. Polka wicemistrzynią świata. To już trzeci medal naszej reprezentantki
  3. Jackowski ostrzega Polaków, miał straszną wizję najbliższych wydarzeń. Oby nigdy się nie spełniła
  4. Druzgocząca krytyka Zenka Martyniuka. Jeszcze nikt aż tak bardzo go nie poniżył
  5. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News