Nie do pomyślenia, narkotyzowali i molestowali 7-latka. Tożsamość oprawców szokuje, porażająca prawda wyszła po latach

Nie do pomyślenia, narkotyzowali i molestowali 7-latka. Tożsamość oprawców szokuje, porażająca prawda wyszła po latach Źródło: pixabay.com Myriams-Fotos

Gwałt odbił się traumą na całe jego życie. 7-letni chłopiec przez długi czas był narkotyzowany na siłę, a potem molestowany przez obecnych w mieszkaniu oprawców. Dopiero po latach okazało się, kim były tak toksyczne osoby.

Gwałt na 7-letnim, bezbronnym chłopcu trudno sobie wyobrazić. Sąd Apelacyjny w Poznaniu podał do wiadomości tożsamość sprawców i kary, jakie im wymierzono. Niektórzy uważają, że za krzywdę, którą chłopiec zapamięta do końca życia, to o wiele za mało.

Gwałt, do którego wielokrotnie dochodziło, zapamięta już do końca życia

Chłopiec zaczął być gwałcony, kiedy skończył 7 lat. Na sprawiedliwość musiał czekać aż kilka lat. Dziś jest nastolatkiem, ale nigdy nie zapomni krzywd, na które zgodę wyrażał jego ojciec. Na jaw wyszło bowiem, że używki podawał mu jego własny rodzic - również on wykorzystywał chłopca, "dzielił" się dzieckiem wraz z dwoma kolegami. Malec stał się agresywny, pojawiły się u niego problemy fizjologiczne i epatował seksualnością w szkole, uznając ją za dobre wzorce - tak robił tata. Według lokalnych mediów z okolic Dopiewa w Wielkopolsce, gehenna miała trwać kilka lat, do momentu aż w 2013 roku pracownicy socjalni zauważyli coś niepokojącego. W 2014 ojciec się wyprowadził, ale zabierał syna do siebie na weekendy.

Akt gwałtu dziś 50-letni Wojciech K. nazywał "tajemnicą" i zakazał dziecku mówić o tym komukolwiek, bo inaczej "tata trafi do więzienia". Chłopiec bał się pisnąć słówkiem. Dopiero na drugim przesłuchaniu w obecności psychologa, wstrząśnięty opowiedział wszystko i wskazał gwałcicieli: tatę, Wojciecha K. oraz jego dwóch kolegów - 38-letniego Marcina W. i 35-letniego Karola K. Prokuratura już w 2017 roku zarzuciła Marcinowi W. oraz Wojciechowi K. "popełnienie przestępstw wielokrotnego zgwałcenia, wymuszenia czynności seksualnej, przy czym oskarżeni działali wspólnie i w porozumieniu, ze szczególnym okrucieństwem, w celu swojego zaspokojenia prezentowali małoletniemu treści pornograficzne".

Sąd uprawomocnił wyrok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec chłopca został też oskarżony o "prezentowanie dwóm innym małoletnim osobom (nie synowi) wykonywania czynności seksualnej i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji". Żaden z trójki mężczyzn nie przyznał się do postawionych im zarzutów. W lipcu zeszłego roku ojciec nastolatka został skazany na 15 lat więzienia, czyli maksymalną w tym przypadku karę, Marcin W. został skazany na 12 lat, a Karol K. na 6 lat. Zostali pozbawieni praw publicznych, mieli zakaz zbliżania się do chłopca oraz musieli zapłacić mu odszkodowanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Lidl wycofuje popularną herbatę ze sprzedaży. Nie wolno jej pić, zawiera toksyczne związki i zagraża zdrowiu
2. Rafał Maserak został ojcem. Znamy płeć pierwszego dziecka tancerza

Zarówno obrońcy gwałcicieli, jak i prokuratura, odwołali się od wyroku. Chcieli bowiem, aby ojciec chłopca został skazany na 20 lat pozbawienia wolności. 4 marca w końcu zapadł prawomocny wyrok i sąd utrzymał kary 15 oraz 12 lat więzienia, z kolei sprawę Karola K. skierował do ponownego rozpatrzenia. Uzasadnienie sądu nie przedostało się do mediów, było niejawne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  2. Z ostatniej chwili. Znamy rywali Polski w Lidze Narodów. Czekają nas ogromne emocje
  3. Gwiazda serialu znanego z TVN i Polsatu została zastrzelona we własnym domu. Porażające nagranie w sieci
  4. Synka gwiazdy TVP zaatakował wirus. Trafił do szpitala, przejmujące słowa mamy
  5. Jak zrobić ziemniaki powalające smakiem? Kluczem jest rewelacyjny dodatek, o którym nikt by nie pomyślał
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News