Dramat wstrząsnął wschodnią Polską. Mężczyzna został zgwałcony i skatowany, a na koniec wydarzyło się najgorsze

Dramat wstrząsnął wschodnią Polską. Mężczyzna został zgwałcony i skatowany, a na koniec wydarzyło się najgorsze Źródło: .

Gwałt, bicie kijem baseballowym, kopanie i wyzywanie - tych rzeczy doświadczył 32-letni mężczyzna z rąk osób, które doskonale znał. Byłe partnerki w zmowie ze swoim znajomym chciały go tylko nastraszyć, lecz doprowadziły do najgorszego.

Gwałt i pobicie miały służyć postraszeniu i "zmotywowaniu" mężczyzny do oddania pieniędzy. Mężczyzna został wywieziony do lasu, gdzie doświadczał z rąk kobiet strasznych rzeczy. Znane są brutalne szczegóły zbrodni.

Mieli go tylko nastraszyć, skończyło się inaczej

W miejscowości Dołha na Lubelszczyźnie rozegrał się prawdziwy dramat. Brutalność dwóch kobiet i towarzyszącego im mężczyzny nie mieści się w głowie. 39-letnia Galina J., jej partner Michał W. oraz Natalia M. zgotowali 32-latkowi prawdziwe piekło. Mężczyzna był wcześniej partnerem zarówno Galiny jak i Natalii i pożyczał od nich pieniądze, w sumie 900 zł. Kiedy nie zwrócił ich w umówionym terminie, postanowiły go nastraszyć.

"Mieliśmy go tylko pobić i zgwałcić" - tłumaczyła Natalia M. Znany jest przerażający przebieg wydarzeń. Kobieta miała wywabić 32-latka z domu, gdzie na zewnątrz czekał na niego już Michał W. Kilkukrotnie kopnął dłużnika w twarz, a potem uderzył w głowę kijem baseballowym. Bezwładnego 32-latka wrzucił do bagażnika i wraz z Galiną J. pojechali razem do lasu. Tam znów mężczyzna był bity, ale najgorsze wydarzyło się na koniec jego gehenny.

Trafią do więzienia za gwałt, pobicie, znęcanie i spowodowanie śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Galina J. miała ze sobą wibrator - tym przedmiotem zgwałciła 32-latka, a potem, głośno się śmiejąc, oddała mocz na jego twarz. Co więcej, Michał W. wszystko nagrywał. Po wszystkich katuszach zostawili 32-latka w środku lasu na pastwę losu. Mężczyzna zmarł, a sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci były liczne obrażenia mózgu. W tym samym czasie zaginięcie 32-latka zgłosiła jego rodzina, a zwłoki zostały znalezione niedługo później - przywiązane taśmą do drzewa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Wyżej opisane wydarzenia rozegrały się w 2017 roku. Dopiero niedawno sprawcy stanęli przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Orzeczono o winie Galiny J. i Michała W. Za to, co zrobili, zostali skazani na 25 lat więzienia. Oprócz tego muszą wypłacić rodzinie ofiary 80 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Natalia M. z kolei spędzi 5 lat w więzieniu. Wyrok sądu nie jest prawomocny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News