Grupowo zgwałcili młodą kobietę. Ich obrzydliwe sms-y wyszły na jaw, nie będzie dla nich litości

Grupowo zgwałcili młodą kobietę. Ich obrzydliwe sms-y wyszły na jaw, nie będzie dla nich litości Źródło: .

Grupowy gwałt wrócił na wokandę, po tym, jak ofiara zdecydowała się ponownie zeznawać. W sądzie pokazano obrzydliwe sms-y, jakie mieli wymieniać między sobą domniemani spracy.

Gwałt grupowy na 19-latce odbił się szerokim echem po tym, jak uniewinniono 11 podejrzanych sprawców. Sama kobieta miała wycofać swoje zeznania, a oskarżenia zostały oddalone. Domniemana ofiara miała trafić do więzienia za składanie fałszywych zeznań, jednak pojawienie się nowych dowodów odwróciło bieg sprawy.

Gwałt grupowy na 19-latce. Oskarżonych 11 mężczyzn

Do przestępstwa miało dojść na Cyprze, na którym wakacje spędzała 19-letnia Brytyjka oraz 11 Izraelczyków. Z początku kobieta oskarżyła ich o grupowy gwałt - zeznawała, że zgodziła się na stosunek z jednym z nich, ale wtedy wparowali jego koledzy i ją grupowo zgwałcili. Po jakimś czasie wycofała zeznania, mówiąc, że nie została zgwałcona. Stanęła przed sądem po raz drugi, tym razem w roli oskarżonej o składanie fałszywych zeznań.

Teraz jej prawnicy oświadczyli, że Brytyjka wycofała wtedy zeznania pod przymusem i w rzeczywistości miało do gwałtu ostatecznie dojść. Do powrotu sprawy na wokandę i chwilowego wstrzymania postępowania w sprawie składania fałszywych zeznań miał doprowadzić wyciek filmów i sms-ów z komórek oskarżonych, które jednoznacznie wskazują na to, jakie zamiary mieli obywatele Izraela wobec Brytyjki.

Obrzydliwe nagrania i sms-y podejrzanych o gwałt

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z nagrań wyciągniętych z komórek oskarżonych wynikało, że Izraelczycy chwilę przed rzekomym gwałtem rozmawiali w grupie na temat tego, co zrobią z 19-letnią Brytyjką. Deklarowali, że cała jedenastka będzie miała z nią uprawiać seks. Ponadto jeden z nich opowiadał wszystko z bardzo dokładnymi szczegółami. Policja znalazła również archiwum sms, w którym w bardzo wulgarnych wiadomościach mężczyźni planowali grupowy gwałt.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Dowody z telefonów dla prawnika poszkodowanej 19-latki są już ostatecznym wyjaśnieniem sprawy. Jak sam stwierdził, gwałt miał miejsce, a proces o fałszywe zeznania należy wycofać. Rodzina Brytyjki przedstawiała również oświadczenie psychologa, że wydarzenia na Cyprze odcisnęły się na nastolatce w postaci traumy. Jeśli gwałt zostanie udowodniony Izraelczykom, grozi im więzienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler


Źródło: Daily Mail

Następny artykuł