18-letnia Polka wyszła na spacer z psami. Nagle bezdomny wciągnął ją do opuszczonego budynku, zrobił jej karygodne rzeczy

18-letnia Polka wyszła na spacer z psami. Nagle bezdomny wciągnął ją do opuszczonego budynku, zrobił jej karygodne rzeczy Źródło: Pixabay.com Free-Photos

Gwałt na młodej Polce wstrząsnął światowymi mediami. Dziewczyna wyszła na spacer z psami, nagle zaatakował ją bezdomny mężczyzna.

Gwałt na 18-letniej Polce w wakacyjnym kurorcie wstrząsnął lokalną społecznością. Młoda dziewczyna wyszła na spacer z psami, nagle zaatakował ją 45-letni mężczyzna. Okoliczności zdarzenia są szokujące. Bezdomny pobił i brutalnie wykorzystał seksualnie nastolatkę.

Gwałt na 18-latce w wakacyjnym kurorcie

Do szokującego zdarzenia doszło w czerwcu 2019 roku w popularnym kurorcie Albufeira na południu Portugalii. 18-latka wyszła w nocy na spacer z psami, nie przypuszczała, że może grozić jej niebezpieczeństwo. Nagle młodą dziewczynę zaatakował bezdomny mężczyzna. Jak ustalili policyjni śledczy, 45-latek napadł na nastolatkę, zaczął ją dusić i uderzył w twarz, a później zaciągnął przerażoną ofiarę do opuszczonego budynku, który znajdował się w okolicy.

Mężczyzna dotkliwie pobił młodą kobietę i brutalnie zgwałcił. W międzyczasie groził nastolatce, że jeśli nie zrobi tego, czego żąda, zabije ją i psy. Zgwałcona dziewczyna wykorzystując chwile nieuwagi napastnika, zdołała wbić mu palce w oczy, wyrwać się z uścisku i uciec z miejsca zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do gwałtu doszło podczas kiedy młoda dziewczyna spacerowała z psami

Lokalni funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę trzy dni po zdarzeniu. Okazało się, że 45-latek jest znanym lokalnej policji bezdomnym, który już wcześniej wchodził w konflikt z prawem, dopuszczając się przestępstw z użyciem siły.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza z wiadomości obiegła media, choroba okazała się silniejsza. Niestety, nie żyje
2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Bogdan Jędrzejowski, rzecznik prasowy ambasady RP w Lizbonie, przekazał w rozmowie z  dziennikarzami PAP, że po zdarzeniu polska placówka skontaktowała się z komisariatem policji w miejscowości Albufeira. Poszkodowana 18-latka nie nawiązała jednak z nimi kontaktu.

- Za pośrednictwem portugalskiej policji przekazaliśmy ofierze informację o gotowości udzielenia jej pomocy przez nasz konsulat. Pokrzywdzona Polka nigdy się jednak z nami nie skontaktowała - powiedział Bogdan Jędrzejowski w rozmowie z PAP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Większość osób od razu wyrzuca skórki po bananach, a to duży błąd. Mają wiele zastosowań
  2. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  3. Małgorzata Rozenek przyłapana. Jest w ciąży, jak mogła tak załatwić męża?
  4. Uwielbiany gwiazdor "Rancza" otarł się o śmierć. Ukrywał wszystko, dopiero teraz zdecydował się ujawnić
  5. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News