Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu

Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu Źródło: unsplash.com/Volkan Olmez

Gwałt nie miał miejsca tylko raz. Jej własny mąż regularnie ją wykorzystywał i nie miał żadnych skrupułów. Kiedy przypadkiem wzięła jego telefon w ręce i zobaczyła tajemnicze nagrania zamarła. Natychmiast postanowiła działać i nie dała mu żadnej taryfy ulgowej.

Gwałt był najgorszym co mogło spotkać ją ze strony ukochanego męża. Ufała mu i wiedziała, że jej nie skrzywdzi - okrutnie się myliła. Kiedy nie była świadoma, on robił z nią to, co chciał. Co więcej, nagrywał każdą chwilę, kiedy ona bezwładnie mu się oddawała.

Gwałt spotkał ją ze strony najbliższej, ukochanej osoby. To straszne

W marcu tego roku jedna z mieszkanek Wielkiej Brytanii przeszła najgorszy koszmar w swoim życiu. Przez przypadek odkryła brutalną tajemnicę swojego męża. Wykorzystywanie jej trwało kilka miesięcy, a ona nic o tym nie wiedziała. Przez ten długi czas mężczyzna realizował najbardziej skryte i dziwne fantazje erotyczne, jednocześnie je nagrywając i trzymając w swoim telefonie.

Przypadek otworzył jej oczy - partner zapomniał wziąć ze sobą do pracy telefonu. Kiedy wzięła urządzenie do ręki, zauważyła dziwny folder o nazwie Video Locker. Postanowiła sprawdzić, co się w nim znajduje, ale szybko tego pożałowała. W folderze znajdowały się nagrania, na których widać ją śpiącą oraz jej męża, który wykonuje na niej takie czynności jak np. "finisz" na twarz i inne, gorsze. Potem ją wyciera i kładzie się obok niej jak gdyby nigdy nic.

Sprawa trafiła do sądu. Gwałciciel został skazany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona nie czuła, kiedy jest wykorzystywana, ponieważ zawsze przed pójściem do łóżka bierze mocne leki nasenne. Dzięki nim nic nie było w stanie jej dobudzić. W głowie pojawiła jej się też myśl, że mąż mógł jej zwiększać dawkę medykamentów podrzucając je np. do napoju lub jedzenia by mieć pewność, że się nie obudzi. Była w głębokim szoku i od razu zadzwoniła do jego firmy komunikując mu, że wie o nagraniach i zgłosi sprawę na policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie

2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

Jej mąż był do tego stopnia spanikowany i tak mocno bał się konsekwencji, że sam z siebie, ze skruchą zgłosił się w najbliższym komisariacie policji. Opowiedział o szczegółach swoich przewinień oraz o tym, w jaki sposób dowiedziała się jego żona. To był już koniec jego małżeństwa. Sprawa natychmiast trafiła do sądu w Newcastle, który skazał go aż na 9 lat więzienia.

- Nie mając oporów w wykorzystywaniu seksualnym żony i robiąc to dla własnej przyjemności, skrzywdził ją i potraktował jak przedmiot - powiedział sędzia w uzasadnieniu wyroku.

 

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News