Dziennikarka została zgwałcona przez kolegę z pracy. Gdy zgłosiła się na policję, po raz drugi przeżyła koszmar minionej nocy

Dziennikarka została zgwałcona przez kolegę z pracy. Gdy zgłosiła się na policję, po raz drugi przeżyła koszmar minionej nocy Źródło: unspalash

Dziennikarka zgłosiła gwałt na policję. Niestety, kiedy funkcjonariusze przyjmowali jej zeznania, pokrzywdzona dziewczyna przeżyła jeszcze większy koszmar. To zdarzenie wydaje się być nieprawdopodobne.

Kobieta przeżyła gwałt, po czym od razu skierowała się w stronę policji, by złożyć zeznania. Niestety, na miejscu policjanci sprawili, że jej koszmar się nie kończył. Dramatyczne wydarzenia miały ciąg dalszy i trwały prawie 4 lata. 

Zgłosiła gwałt i przeżyła kolejne piekło 

Shiori Ito dziś jest znaną dziennikarką. Miała 26 lat kiedy dostała się na staż do Agencji Reutera. Traumatyczne wydarzenia, które się rozegrały w jej życiu, zaczęły się od wspólnej kolacji z 53-letnim prezenterem telewizyjnym, Noriyukim Yamaguchim. Rozmawiali o pracy i popijali drinki. Na tym skończyło się to, co z tego wieczoru zapamiętała kobieta.  Kiedy wróciła jej świadomość okazało się, że prezenter na niej leży i dopuszcza się gwałtu. 

Zdarzenia minionej nocy przedstawiła na komendzie policji. Kiedy funkcjonariusze usłyszeli historię, która według Shiori Ito miała mieć miejsce poprzedniej nocy, nie uwierzyli w jej zeznania. 

Przeżywała gwałt drugi raz 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci, którzy pracowali na posterunku tego dnia, kiedy Shiori Ito składała zeznania, poprosili ją, by na manekinie pokazała, jak wyglądał gwałt, którego dopuścił się prezenter. Kobieta nie mogła zrozumieć dlaczego policjanci skłaniają ją do ponownego przeżywania traumy. Podczas "pokazu" funkcjonariusze zadawali jej jeszcze bardziej intymne pytania, nie zauważając, że młoda reporterka przeżywa najcięższe chwile w swoim życiu. 

Sprawa gwałtu trafiła do sądu, ale szybko została umorzona. Shiori Ito postanowiła zawalczyć o sprawiedliwość. Mając w pamięci gwałt, jakiego dopuścił się prezenter, zrobiła wszystko, co w jej mocy, by wygrać kolejny proces. Chociaż nazywano ją prostytutką i oczerniano w mediach dziennikarka się nie poddała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

W końcu po 3 latach walki o sprawiedliwość Shiori Ito wygrała proces, a prezenter ma zapłacić odszkodowanie w wysokości 3,3 mln jenów. To jednak nie wymaże z pamięci poszkodowanej traumy, przez jaką musiała przejść ani tym bardziej upokorzenia, jakiego doświadczyła na posterunku policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News