Wstrząsająca konfrontacja na żywo w TV ofiary gwałtu z oprawcą. Program, po którym długo nie można się otrząsnąć

Wstrząsająca konfrontacja na żywo w TV ofiary gwałtu z oprawcą. Program, po którym długo nie można się otrząsnąć Źródło: Twitter

Gwałt, jakiego dopuścił się ten mężczyzna, odcisnął ogromne piętno w życiu jego ofiary. Po latach oprawca spotkał się z dziewczyną, którą potwornie skrzywdził. Do ich konfrontacji doszło w telewizji w programie emitowanym na żywo. Ciężko zapomnieć, co się tam wydarzyło.

Ten brutalny gwałt miał miejsce, kiedy była nastolatką. 14-letnia wówczas Ashwaq Haji została porwana przez radykałów z Państwa Islamskiego, podobnie jak tysiące innych osób wyznania jezydzkiego. Kluczowym powodem dostania się kobiety w niewolę była jej wiara. Nastolatkę zgwałcono i sprzedano na targach niewolników. "Pobożni" islamiści nie mają bowiem oporów, by mordować innowierców i gwałcić kobiety wzięte jako zakładniczki. 

Gwałt zniszczył jej życie. Zrozpaczona dziewczyna spotkała się z oprawcą

Po latach Ashwaq zobaczyła się ze swoim katem. Do wstrząsającej konfrontacji doszło na antenie irackiej telewizji. Spotkanie było emitowane na żywo. Kobieta wypowiedziała do sunnickiego terrorysty z ISIS porażające słowa.

- Byłam w wieku twojej córki, twojego syna, twojej siostry. Zniszczyłeś mi życie - mówiła dziewczyna.

Ofiara płakała, podczas gdy właściciel słuchał jej ze spuszczoną głową. Na koniec kobieta zemdlała na wizji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koszmar tysięcy kobiet nadal trwa

W 2014 roku bojownicy samozwańczego kalifatu zajmowali terytoria w Iraku. Mężczyźni i chłopcy byli przez nich zabijani na miejscu, natomiast kobiety i dziewczynki mordercy zabierali do niewoli. Los Ashwag Haji podzieliło co najmniej sześć tysięcy innych młodych jezydek, które stały się niewolnicami seksualnymi dżihadystów. Wiele z nich nie przeżyło dokonanych na nich brutalnych, niejednokrotnie zbiorowych gwałtów. W rękach terrorystów ISIS do tej pory pozostaje co najmniej trzy tysiące kobiet. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Jezydyzm to monoteistyczna religia utworzona w XII wieku, wyznawana głównie przez Kurdów. To wyznanie łączy elementy islamu, chrześcijaństwa, judaizmu i pierwotnych wierzeń kurdyjskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać te kwoty, żeby nie stracić pieniędzy

Źródło: FAKT

Następny artykuł