Kobieta miała bardzo mocny sen z uwagi na zażywane leki i nie wiedziała, że mąż regularnie ją wykorzystuje. O sprawie dowiedziała się zupełnie przypadkowo, przeglądając jego telefon.

O sprawie wykorzystywanej Brytyjki napisał „Independent”. Pewnego dnia jej mąż zapomniał zabrać ze sobą telefon do pracy. Kobieta pod jego nieobecność zaczęła korzystać z urządzenia. Kiedy weszła w galerię filmów, doznała szoku.

Zobaczyła nagrania, na których jest wykorzystywana przez męża. Mężczyzna gwałcił ją, kiedy spała. Kobieta dokonawszy przerażającego odkrycia niezwłocznie skontaktowała się z przebywającym w pracy mężem.

Właśnie obejrzałam filmy na twoim telefonie. Widać na nich, jak mnie gwałciłeś – powiedziała mu.

Mężczyzna nie wrócił do domu. Po pracy udał się na komisariat policji, gdzie opowiedział o tym, czego się dopuszczał.

Uprawiałem seks z żoną. Ona się na to nie zgodziła. Odkryła to i obejrzała nagrania w moim telefonie – powiedział funkcjonariuszom.

Sąd w Newcastle skazał mężczyznę na 9 lat pozbawienia wolności.

Od września 2016 r. do marca 2017 r. wykorzystywałeś seksualnie swoją żonę, a ona nawet nie była w stanie wyrazić zgody na to, co jej robiłeś. Robiłeś to dla własnej przyjemności seksualnej i potraktowałeś ją jak przedmiot swoich fantazji. Zignorowałeś jej potrzeby – argumentował sędzia.

Wyrok nie zrekompensuje kobiecie poniesionych przez nią strat moralnych. Brytyjka przyznała, że to, czego dopuszczał się jej mąż, odcisnęło piętno na jej psychice.

Od tamtej chwili życie moje i naszych dzieci zostało wywrócone do góry nogami. To się stało w taki sposób, że nie mogę się z tym pogodzić. Nigdy nie myślałam, że on będzie zdolny do czegoś takiego. Oszukał mnie. Nie chcę go więcej widzieć – przyznała kobieta.

źródło: Wprost

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również