Wyborcza przeprowadziła prowokację na Marszu Niepodległości. Prawica oburzona
Wiadomości Pikio - 17 Listopada 2016

Wyborcza przeprowadziła prowokację na Marszu Niepodległości. Prawica oburzona

Jacek Hugo-Bader, dziennikarz Gazety Wyborczej, postanowił przeprowadzić prowokację na Marszu Niepodległości. Jego zachowanie jednak nie przypadło do gustu internautów, którzy wyrazili - delikatnie mówiąc - swoje zniesmaczenie.

W najnowszym Dużym Formacie w Gazecie Wyborczej możemy przeczytać o prowokacji jednego z dziennikarzy gazety, który na Marsz Niepodległości wybrał się ucharakteryzowany na... czarnoskórego mężczyznę.

Jacek Hugo-Bader, który przeprowadził wspomnianą prowokację, dostał tego czego chciał. Niektórzy uczestnicy Marszu Niepodległości zareagowali na "czarnoskórego gościa" - delikatnie mówiąc - nieprzyjaźnie. Dziennikarz Wyborczej usłyszał pod swoim adresem takie epitety jak "makumba", "wypierdalaj", "w kurwe jebany czarnuchu" czy "brudasie".

Jak przekonuje doszło również do konfrontacji z dwoma uczestnikami Marszu, którzy zaczęli go szarpać. Wszystko skończyłoby się o wiele gorzej, gdyby nie interwencja pozostałych uczestników Marszu, którzy stanęli w jego obronie i kazali mu uciekać.

Prowokacja dziennikarza Wyborczej wzbudziła niemałe oburzenie internautów, którzy zarzucają mu nieetyczne zachowanie i opisanie jedynie marginalnych przypadków, wszak w kilkudziesięciotysięcznym tłumie nie trudno znaleźć agresywnych typów czy nawet rasistów. Krytykujący Hugo-Badera żądają również jakiegoś dowodu, ponieważ w tej sprawie nie pojawił się żaden zapis video - jedynie tekst w Gazecie Wyborczej oraz kilka zdjęć, na których nie ma niczego co by świadczyło, że jego relacja jest wiarygodna.

fot. facebook.com/dużyformat fot. facebook.com/dużyformat1231231231232fot. wyborcza.pl fot. wyborcza.plfot. facebook fot. facebook

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News