Wdowa po Gustawie Holoubku pokazała wstrząsające zdjęcie grobu męża. Ktoś zrobił z nim straszną rzecz

Wdowa po Gustawie Holoubku pokazała wstrząsające zdjęcie grobu męża. Ktoś zrobił z nim straszną rzecz Źródło: facebook.com Magdalena Zawadzka

Gustaw Holoubek odszedł 6 marca 2008 roku. Jego ukochana żona Magdalena, z którą przez lata tworzył szczęśliwe małżeństwo, wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem. Teraz z trudem zamieściła w sieci zdjęcie grobu męża. Aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógł dopuścić się czegoś tak strasznego.

Gustaw Holoubek i Magdalena Zawadzka od 1973 do 2008 roku byli szczęśliwym i zgranym małżeństwem, w którym na próżno było wypatrywać poważnych sporów. Aktorka bardzo przeżyła śmierć ukochanego. Do dziś jej serce przepełnia żal, a pustkę stara się zastąpić częstymi wizytami na cmentarzu, gdzie pochowany został jej mąż. Ostatni znów wybrała się na jego grób, dokonując makabrycznego odkrycia. Nie mieści się w głowie, że ktoś zrobił coś takiego. 

Gustaw Holoubek był miłością jej życia. Teraz z trudem pokazuje zdjęcie jego grobu 

Od czasu śmierci aktorka, która zupełnie niespodziewanie przerwała jego małżeństwo z Zawadzką, minęło już 12 lat. Artystka nadal odczuwa ogromny ciężar z tego powodu. Brakuje jej ukochanego Gustawa, czego nie jest w stanie ukryć. Chętnie wspomina go w swoich postach na Facebooku, jednak jej kolejny post nie należy do najprzyjemniejszych. Zawadzka zamieściła w nim zdjęcie grobu ukochanego męża i obszerny opis, w którym opowiedziała o swoim odkryciu. Okazuje się, że ktoś przesunął płytę nagrobka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Drodzy przyjaciele! Chcę się z państwem podzielić tym, co mnie dzisiaj spotkało. Odwiedzając grób mojego męża Gustawa Holoubka na Starych Powązkach, zauważyłam, że płyta nagrobna została odsunięta przy użyciu jakiegoś narzędzia o kilkanaście centymetrów. Nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Zgłosiłam ten fakt do urzędniczki w Zarządzie Cmentarza i nie wiem co robić dalej - napisała rozżalona.  

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne, co zrobili z pomnikiem Jana Pawła II. Zdjęcia mówią same za siebie

2. Minister Zdrowia zabrał głos. Padły deklaracje, które mogą wkrótce zmienić naszą codzienność

Internauci są wstrząśnięci widokiem zdewastowanego grobu. Aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógł dopuścić się tak okropnego czynu. Sympatycy aktorki mają nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a wandale poniosą surowe konsekwencje swojego szynu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Testy trwają. Pierwsze wyniki dotyczące szczepionki są obiecujące
  2. Znany polski sportowiec oskarżony o porwanie własnego dziecka. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję, nie otwierał jej nawet drzwi
  3. Rok temu urodziły się pierwsze polskie sześcioraczki. Mama pokazała, jak teraz wyglądają, nic słodszego nie zobaczycie
  4. Powalająca metamorfoza uczestniczki "Goggleboxa". Prawie nie da się jej rozpoznać
  5. Justyna Żyła przeszła niewiarygodną metamorfozę. Fani zaniemówili, wygląda jak bogini
  6. Zrezygnował z emerytury, by walczyć z pandemią. Prawdziwy bohater nie żyje

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News