Koszmarna pomyłka mediów. Z gwiazdora TVN zrobiono gangstera

Koszmarna pomyłka mediów. Z gwiazdora TVN zrobiono gangstera Źródło:

Czasami media się mylą, a wtedy większa część społeczeństwa żyje z mylną informacją przyjętą za pewnik. Gulczas, będący swego czasu prawdziwym gwiazdorem TVN, przekonał się o tym dobitnie. Zrobiono z niego gangstera.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że rzekomo "Gulczas", legendarny uczestnik programu Big Brother, został zatrzymany przez antyterrorystów z uwagi na powiązania z grupą przestępczą. Okazało się jednak, że chodziło o... nie tego Gulczasa.

Gulczas został pomylony z gangsterem

To samo imię, inicjały, a nawet ksywa sprawiły, że media się pomyliły. W ten właśnie sposób gwiazdor z Big Brothera, o którym kiedyś powstał nawet film pt. "Gulczas, a jak myślisz?", został bardzo niefortunnie pomylony ze znanym gangsterem powiązanym z grupą mokotowską. Trudno sobie wyobrazić jak się czuł, gdy przeczytał o "swoim" aresztowaniu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  2. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
  3. Gwiazda TVP zalała się łzami! Co jej się stało?! Fani w szoku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News