Zabił prostytutkę i zrobił z jej ciała gulasz. Przerażająca sprawa Alfreda U.

Zabił prostytutkę i zrobił z jej ciała gulasz. Przerażająca sprawa Alfreda U. Źródło: facebook.com

Zbrodnia tego zwyrodnialca przekracza pojęcie. Chory psychicznie mężczyzna, który połowę swojego życia spędził w więzieniu, dokonał swojego najbardziej brutalnego czynu. Alfred U. umówił się z prostytutką, którą nie dość że zabił, to z jej ciała przygotował gulasz. Tą przerażającą sprawą żyje cały kraj.

Ta makabryczna zbrodnia wstrząsnęła całym światem. Znany w półświatku przestępczym Alfred U., który od najmłodszych lat terroryzował mieszkańców Wiednia, postanowił dokonać ostatnio, wyjątkowo bestialskiego przestępstwa. Mężczyzna zamówił prostytutkę tylko po to by ją zabić i zjeść. Gulasz wykonany z ciała zabitej kobiety był jego ostatnim posiłkiem na wolności.

Zabił kobietę a z jej ciała przyrządził gulasz

Alfred U. był przez opinię publiczną postrzegany jako jednostka skrajnie niebezpieczna. Mężczyzna przez wiele lat dokonywał pobić, włamań, napadów, które terroryzowały ulice Wiednia. Po skończeniu odsiadki, recydywista zdecydował się na popełnienie ostatniego przestępstwa, a także spełnienia swoich chorych żądz.

Do swojego mieszkania położonego w Wiedniu, Alfred U. zaprosił znajomą prostytutkę - Zsuzannę N., z którą chciał odbyć stosunek seksualny. Kobieta najprawdopodobniej nie zgodziła się na jedną z perwersyjnych propozycji swojego klienta, co doprowadziło mężczyznę do szału. Bijatyka zakończyła się śmiercią kobiety poprzez uduszenie. W momencie, w którym prostytutka konała, mężczyzna wpadł na iście diaboliczny pomysł, który pozwoliłby mu zrealizować jego chore marzenie. Recydywista wziął nóż i torbę z narzędziami i poćwiartował ciało kochanki na drobne kawałeczki. Część z nich spakował w worki i wyrzucił w akwenie. Drugą część zamierzał zjeść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

U spędzi resztę życia w więzieniu

Mężczyzna przyznał, że potrawka z zabitej kobiety smakowała mu wyjątkowo dobrze i jego działanie było w stu procentach zaplanowane.

- Ugotowałem z nich (resztek ciała) gulasz i zawekowałem. Pomyślałem, że może później je zjem – wyznał w sądzie zwyrodnialec.

Historia recydywisty zszokowała całą Austrię, a sędzia nie miał dla mordercy żadnej litości. Przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości podtrzymał wyrok prokuratura i skazał bestię na dożywotni pobyt w zakładzie zamkniętym, w którym nikt nie padnie już ofiarą zwyrodnialca, który jak się okazało w trakcie dochodzenia, mógł już wcześniej próbować ludzkiego mięsa.

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Radosne wieści! Dorota Szelągowska ma co świętować! Zewsząd spływają gratulacje
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Egzekucja domu Marcinkiewicza. Isabel: Będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie
  4. Ogromny skandal! 3-latek bez rąk wyrzucony z restauracji przez kierownika, bo jadł nogami
  5. Przełomowe słowa Franciszka ws. zakonnic. Takiej deklaracji jeszcze nie było
  6. Ale poślady! Kaja Paschalska pochwaliła się niebywale odważnym zdjęciem (Foto)
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News