Gucwińscy ponad dekadę temu zniknęli. Latami przeżywali dramat, mało kto zdawał sobie sprawę

Gucwińscy ponad dekadę temu zniknęli. Latami przeżywali dramat, mało kto zdawał sobie sprawę Źródło: TRICOLORS/East News

Dlaczego Gucwińscy lata temu nagle zniknęli z życia medialnego? Okazuje się, że przez ten czas przeżywali istny koszmar, który wywrócił ich życie do góry nogami. Nikt nawet nie zdawał sobie z tego sprawy.

Hanna i Antoni Gucwińscy całe swoje życie poświęcili zwierzętom - w końcu przez ponad 30 lat prowadzili swój własny program "Z kamerą wśród zwierząt". Choć był on wielkim sukcesem, oglądanym przez miliony widzów, Gucwińscy nagle zniknęli i nikt nie wiedział, dlaczego. Minęło wiele lat, zanim prawda wyszła na jaw.

Dlaczego Gucwińscy odsunęli się w cień? Porażające informacje 

Wrocławskie zoo, z którym małżeństwo było związane przez długi czas, było dla nich czymś szczególnie ważnym. Spełniali się też we własnym programie, który w wyniku kampanii wyborczej pani Hanny w 2001 roku, został zdjęty z anteny. Później chcieli wrócić na ekrany, ale powiedziano im, że program już się przeżył, a oni powinni wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Później rozstali się z ukochanym zoo w niemiłych okolicznościach. Wszystko dlatego, pan Antoni został oskarżony przez fundację "Viva! Akcja dla zwierząt" o znęcanie się nad niedźwiedziem Mago. Niestety, sąd uznał go za winnego, ale na szczęście odstąpił od wymierzenia kary. Jak przekazuje Pomponik, to był jednak dopiero początek ich problemów. Gdy w 2006 roku oboje stracili pracę, stracili też mieszkanie. 

- Zima i mróz, a my pakujemy się w pośpiechu, bo od razu wyrzucili nas z mieszkania - mówiła swego czasu pani Hanna - Błędem było to, że człowiek traktował ogród jako swoje życiowe dzieło. Trzeba było czasem odpuścić i może inaczej się ustawić - po latach wyznawał pan Antoni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent właśnie podpisał, radykalna decyzja. Wiele rodzin przeciera oczy ze zdumienia 

2. Nowe przypadki dżumy. Ogłoszono alert w Chinach, dwie osoby zarażone

Publicznie nie mówili zbyt wiele o swoich problemach, dlatego gdy nagle zniknęli, wielu nie miało pojęcia, co jest tego powodem. Dziś starają się trzymać z dala od wrocławskiego zoo i wieść spokojne życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  2. Wiemy, ile Anna Lewandowska przytyła w drugiej ciąży. Dodatkowe kilogramy znikają w oczach
  3. Niesłychana opłata od turytów w Zakopanem. Rachunki znad morza mogą się shować
  4. Żona Krzysztofa Rutkowskiego przeszła radykalną metamorfozę. Mąż i Wiśniewski mogą jej pozazdrościć
  5. Gucwińscy ponad dekadę temu zniknęli. Latami przeżywali dramat, mało kto zdawał sobie sprawę
  6. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News