40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Grzyby były jego pasją, pewnego razu jednak wyszedł na poszukiwania i niedługo potem jakikolwiek ślad po nim zaginął. Bliscy byli pewni, że mężczyzna odnajdzie się cały i zdrowy. Mimo szczerych nadziei, spełniło się najgorsze i to na ich oczach.

Sezon na grzyby trwa w pełni, jednak nikt nie podejrzewał, że będzie on niósł za sobą takie tragedie. W czasie, gdy służby usilnie pracowały nad odnalezieniem 40-latka, jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia. Mimo to sprawa wciąż nie dobiegła końca i wiele wskazuje na to, że nie stanie się to tak szybko. 

Poszedł na grzyby i zaginął 

Kilka dni temu 40-letni Sławomir P. zaginął. Dokładnie 13 października wyszedł do lasu na grzybobranie, zabierając ze sobą telefon komórkowy. Po kilku godzinach, mimo wielu prób kontaktu, jego rodzina nie otrzymała żadnej odpowiedzi. Ostatecznie postanowili zawiadomić policję o prawdopodobnym zaginięciu mężczyzny

Służby wszczęły śledztwo i rozpoczęły dokładne przeczesywanie terenu, na którym najprawdopodobniej znajdował się 40-latek. Przez blisko tydzień nie doszło do żadnego, istotnego przełomu, a mundurowi nie mieli nawet pewności, czy poszukiwany nadal żyje. Bliscy starali się jednak nie tracić nadziei i by wzmocnić działania policji, przyłączyli się do poszukiwań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po tygodniu rodzina 40-latka dokonała fatalnego odkrycia

W minioną niedzielę około godziny 9:00 rano na podmokłym terenie leśnym bliscy zaginionego dokonali porażającego odkrycia. Znaleźli ciało Sławomira. Natychmiast zawiadomili służby, które zabrały rozkładające się po woli zwłoki. Życie rodziny 40-latka, którzy na własne oczy widzieli coś tak potwornego, już nigdy nie będzie takie samo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Wciąż nie jest pewne, co doprowadziło do śmierci mężczyzny. Najprawdopodobniej ostateczną odpowiedź da dopiero przeprowadzona sekcja zwłok. 

- Zwłoki 40-latka znajdują się w prosektorium, zaplanowane jest już przeprowadzenie sekcji zwłok - powiedział w rozmowie z dziennikarzem o2.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, mł. asp. Marta Kabelis. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd ZMIENIA ZASADY dotyczące emerytur. Jedni zyskają dużo więcej, inni stracą
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Kasia Cichopek zabłysnęła niezwykłym wyczuciem stylu. Pokazała się w swetrze, który każda kobieta powinna mieć w szafie na jesień 2019
  4. 3 znaki zodiaku, które nigdy nie powinny mieć partnera. Ich życie będzie o wiele lepsze bez drugiej połówki
  5. Andrzej zobaczył suknię ślubną córki i zamarł, choć była zjawiska. Potem spojrzał na kreację żony i aż ukląkł

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News