W jednym miejscu znalazł setki olbrzymich prawdziwków. Niebywałe znalezisko z wyprawy na grzyby podbija sieć

W jednym miejscu znalazł setki olbrzymich prawdziwków. Niebywałe znalezisko z wyprawy na grzyby podbija sieć Źródło: Pixabay / Capri23auto

Grzyby były dosłownie wszędzie. Tego znaleziska pozazdrościć może im każdy zapalony grzybiarz. Zatrzęsienie prawdziwków grzybiarze uwiecznili na filmie, który wrzucili do sieci.

Grzyby rozpalają wyobraźnię wielu polaków. Według badań CBOS, ok. 70 procent naszych rodaków deklaruje, że przynajmniej raz w życiu byli na grzybobraniu.  W poszukiwaniu najlepszych okazów na łono natury wyruszają całe rodziny. Ci grzybiarze trafili do prawdziwego raju.

Grzyby znaleźli w nietypowym miejscu

Największych amatorzy zbierania tych darów runa leśnego nie odstrasza ani zimno, ani wczesna pora wyruszania na łowy. Wstają skoro świt i są gotowi pokonać setki kilometrów w poszukiwaniu najlepszych okazów. Grzybiarze z obwodu leningradzkiego ruszyli do lasu i z pewnością nie spodziewali się, że natrafią na takie miejsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grzyby były wszędzie, tylko czekały, aż zabiorą je do domu

Podczas poszukiwań zapuścili się głęboko w las. Chociaż poruszali się wzdłuż leśnej drogi, to widocznie nikt już dawno tamtędy nie przechodził. Grzyby były dosłownie wszędzie wokół nich. Nikt nie mógł spodziewać się takiego znaleziska przy samej drodze. Grzybiarze udostępnili w sieci film, na którym widać ile grzybów napotkali podczas swoich leśnych łowów. Nagranie robi wrażenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Widać na nim naprawdę oszałamiającą ilość grzybów wystających z runa leśnego. Setki dorodnych prawdziwków tylko czekały, aż ktoś zabierze je ze sobą do domu. Takie znalezisko to marzenie każdego grzybowego zapaleńca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka BEZCZELNIE oszukiwała swoich klientów. Kara dla sklepu będzie olbrzymia
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News