Zadanie dla grzybiarzy, dacie radę? Na obrazku oprócz grzybów jest myszka, tylko osoba z sokolim okiem ją zauważy

Zadanie dla grzybiarzy, dacie radę? Na obrazku oprócz grzybów jest myszka, tylko osoba z sokolim okiem ją zauważy Źródło: insider.com

Grzyby to niejedyne, co znajduje się na obrazku. Choć niektórym aż trudno w to uwierzyć, na ilustracji ukryła się mała myszka, a odnalezienie jej okazuje się nie lada wyzwaniem. Trzeba mieć naprawdę sokoli wzrok, by podołać zadaniu. Koniecznie spróbuj, czy ci się uda.

Lubisz grzyby? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak", musisz spróbować rozwikłać tę zagadkę. W pierwszej chwili może wydawać ci się to banalnie proste, ale w rzeczywistości tylko nieliczni są w stanie znaleźć odpowiedź. Wystarczy, że dokładniej przyjrzysz się ilustracji i spróbujesz wskazać miejsce, w którym ukryła się myszka. Tylko wyjątkowo bystrym udaje się to w zaledwie kilka sekund.

Myszka sprytnie schowała się za grzyby. Czy potrafisz ją odnaleźć?

Przyjrzyj się powyższej ilustracji i już po kilku sekundach spróbuj odpowiedzieć na pytanie, czy wiesz, gdzie znajduje się myszka. Jeżeli odpowiedź brzmi "nie" to znak, że potrzebujesz o wiele więcej czasu na rozwikłanie zagadki. Bez obaw, zdecydowana większość internautów ma z tym spory problem. Postaraj się więc dokładnie przeczesać wzrokiem obrazek w poszukiwaniu myszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Utrudnieniem jest nie tylko ilość grzybów, ale też ich kolorystyka - im więcej wyrazistych kolorów, tym trudniej przyglądać się ilustracji dłużej niż kilkadziesiąt sekund. Pamiętaj zatem o krótkich przerwach, gdy wzrok zaczyna się męczyć. Postaraj się przyjrzeć każdemu grzybkowi, bo za jednym z nich skrywa się myszka. Gwarantujemy, że gdy już ją znajdziesz, później za każdym razem, kiedy spojrzysz na obrazek, od razu będziesz ją widział. Zaproś do zabawy najbliższych i przekonajcie się, kto z was jest bardziej spostrzegawczy.  

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Z ostatniej chwili: tragedia na północy Polski, nie żyje małe dziecko

By nieco ułatwić ci zadanie, zdradzamy, że większą uwagę powinieneś przykuć do lewej strony obrazka. To właśnie tam ukrył się gryzoń. Jeśli jeszcze go nie zauważyłeś, nie poddawaj się! Sprawdzaj grzybek po grzybku i zastanów się, który jest nieco inny. Jeżeli nadal nie udało ci się odnaleźć małej myszki, poniżej możesz znaleźć rozwiązanie zagadki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Jest najnowsze oświadczenie premiera Morawieckiego. Przekazał ważne informacje, wielu Polaków skorzysta

Źródło: Insider

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News