Poszedł na grzyby, policja szukała go 4 doby. Finał niestety jest wyjątkowo tragiczny

Poszedł na grzyby, policja szukała go 4 doby. Finał niestety jest wyjątkowo tragiczny Źródło: .

Poszedł na grzyby i nigdy z nich nie wrócił. Polskie media obiegły wstrząsające informacje w sprawie finału poszukiwań starszego mężczyzny. Wszyscy do końca mieli nadzieję na szczęśliwy finał, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Grzyby okazały się jego największym przekleństwem. Po tym, jak nie wrócił do domu, służby wszczęły poszukiwania, a jego bliscy wciąż starali się wierzyć, że wszystko skończy się dobrze. Czas mijał nieubłaganie, a funkcjonariuszom nie udało się natrafić na istotny trop. Dopiero po czterech dniach sprawa dobiegła końca, a finał potwierdził najczarniejszy scenariusz. 

Poszedł na grzyby i zaginął

Przypominamy, że w miniony wtorek 81-letni mężczyzna, mieszkaniec Bęsi (woj. warmińsko-mazurskie), wyszedł z domu na grzyby i już niedługo potem słuch po nim zaginął. Starzec nie wrócił do domu ani nie kontaktował się w żaden sposób z bliskimi. Zaniepokojona rodzina zgłosiła na policję zaginięcie. 

Mundurowi od razu wszczęli poszukiwania, przeczesując każdy metr lasu, do którego miał udać się 81-latek. Mijały godziny, jednak ślad po mężczyźnie jakby zaginął. Kolejne dni nie doprowadziły do istotnego przełomu. Dopiero dziś sprawa dobiegła końca, a media podały oficjalne informacje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szukano go 4 doby. Ziścił się najczarniejszy scenariusz 

Jak podaje Polsat News, służby w końcu odnalazły poszukiwanego grzybiarza, jednak w chwili znalezienia był już martwy. Do finału poszukiwań doszło w piątek około godziny 16:00, czyli dokładnie 4 dni po zaginięciu. Ciało leżało na bagiennym terenie, około 4 kilometry od miejsca, gdzie był ostatnio widziany, a dostęp do niego był bardzo utrudniony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Na miejscu wciąż pracują śledczy, a ciało zostało oddane do sekcji zwłok. Na wynik trzeba będzie jednak trochę poczekać, dlatego do tego czasu przyczyny śmierci 81-latka najprawdopodobniej pozostaną tajemnicą. Media nie podały, czy na jego ciele widoczne były jakiekolwiek obrażenia sugerujące, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: polsat news 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News