Poszli na grzyby i dokonali przerażającego odkrycia. Zamiast prawdziwków znaleźli kilka martwych ciał

Poszli na grzyby i dokonali przerażającego odkrycia. Zamiast prawdziwków znaleźli kilka martwych ciał Źródło: Pixabay/ekamelev

Kiedy wybierali się na grzyby, nie spodziewali się, że zobaczą coś, co zapadnie w ich pamięć na zawsze. Zamiast poszukiwanych przez nich przysmaków znaleźli ludzkie zwłoki.

Poszli na grzyby, a znaleźli ludzkie ciała. Tak można w skrócie opisać niecodzienne wydarzenia, jakie spotkały grzybiarzy pod Tarczynem (województwo mazowieckie). Swoje przerażające odkrycia szybko zgłosili na policję, która zdecydowała się na podjęcie śledztwa.

Wybrali się na grzyby, a znaleźli ludzkie zwłoki. Jedne były w stanie bardzo zaawansowanego rozkładu

Jak poinformował kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, pierwsze ze znalezionych ciał znajdowało się w miejscu dosyć odludnym, dlatego też zostało znalezione długi czas po zgonie. Zwłoki rozkładały się już od bardzo dawna, przypuszcza się, że mogły leżeć nawet przez kilka miesięcy, co znacznie utrudni pracę śledczym przy sekcji zwłok.

Drugie zwłoki znalazła inna grupa grzybiarzy, również w lesie pod Tarczynem. Ciało należało do 68-letniego grzybiarza. Podejrzewa się, że do zgonu doszło tego dnia, którego odnaleziono jego zwłoki, na pomoc było zwyczajnie za późno. Prokuratura ma przeprowadzić sekcję zwłok denata.

Policja próbuje ustalić przyczyny śmierci. Podano informacje o tym, czy możliwe są powiązania między zgonami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przypadku ciała osoby, która leżała prawdopodobnie kilka miesięcy w lesie, policja przeczesała teren w poszukiwaniu jakichkolwiek poszlak. Jednak jeśli takowe istniały, mogły zostać zatarte przez upływ czasu. Jednak z tego, co udało się ustalić śledczym, nie przypuszcza się, aby ktoś próbował ukryć zwłoki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

- Oba zgony nie są ze sobą powiązane. Zwłoki znaleziono co prawda w lasach koło Tarczyna, jednak w odległych od siebie rejonach. W obu przypadkach prokuratura prowadzi działania - poinformował funkcjonariusz policji z Piaseczna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Narzeczony polskiej gwiazdy został zamordowany na jej oczach. Do dziś nie potrafi się pogodzić z tą tragedią
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News