Chciał zrobić audycję o Miecugowie. Kiedy mu nie pozwolono, podjął desperacki krok

Chciał zrobić audycję o Miecugowie. Kiedy mu nie pozwolono, podjął desperacki krok Źródło: Fot. Wikipedia

Grzegorz Miecugow był jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich dziennikarzy. Jego śmierć wstrząsnęła wiernymi fanami, którzy często i chętnie go wspominają. Kiedy więc jednemu z prezenterów Radia Gdańsk zabroniono emisji audycji o zmarłej legendzie, zdecydował się na bardzo stanowczą reakcję.

Piotr Jacoń współpracował z Radiem Gdańsk od 5 lat. Dziennikarz pojawia się także na antenie TVN24, dzięki czemu jest naprawdę znany opinii publicznej. Nikt nie spodziewał się jednak zaskakujących kroków, na które zdecydował się w swej medialnej karierze.

Grzegorz Miecugow na cenzurowanym?

Dla pierwszego z mediów Jacoń od dłuższego czasu prowadził audycję "Gdynia Główna Osobista". W jednym z odcinków chciał zająć się wspominaniem Miecugowa z okazji zbliżającej się rocznicy jego śmierci, dlatego do studia zaprosił nawet związanego ze "Szkłem kontaktowym" Marka Przybylika. Jak się jednak okazało, kierownictwo rozgłośni podjęło decyzję o wstrzymaniu emisji programu. Wściekły z tego powodu Jacoń podjął więc niespodziewaną decyzję o opuszczeniu Radia Gdańsk.

Dlaczego Piotr Jacoń odszedł z pracy?

- Dowiedziałem się o tym na 50 minut przed emisją audycji. Powiedziano mi, że za dużo było w niej o Grzegorzu Miecugowie i "Szkle kontaktowym". Od razu w reakcji na to zapowiedziałem, że odchodzę - opowiedział w rozmowie z mediami dziennikarz. Chociaż ostatecznie audycję można znaleźć na stronie internetowej rozgłośni, Jacoń nie cofnął swej decyzji. Jutro pojawi się w Radiu Gdańsk po raz ostatni, aby w czasie trwania programu pożegna się zapewne z wiernymi słuchaczami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To był SŁYNNY muzyk! Beata Kozidrak zdradza drastyczne szczegóły molestowania
  2. Widzowie TVN w euforii! Po latach wraca ich ulubiony program
  3. Wiśniewski wreszcie przerwał milczenie ws. swojego upadku. Porażające słowa
  4. Spytali Wiśniewskiego przy żonie o jego byłą małżonkę. Jej reakcja mówi wszystko
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News