Narzeczona upokorzyła Krychowiaka! Wszystko nagrała

Narzeczona upokorzyła Krychowiaka! Wszystko nagrała

Grzegorz Krychowiak będzie miał ciężko w drużynie. Po powrocie z wakacji z pewnością czekają go prześmiewcze komentarze kolegów, a wszystko przez to, co zrobiła jego narzeczona. Chyba nikt z nas nie chciałby się tak zaprezentować przed milionami Polaków.

Celia Jaunat nie boi się ostrych poz i kontrowersji na swoim Instagramie. Obserwowana przez 166 tys. użytkowników dziewczyna bardzo często odsłania półnagie ciało, eksponuje piersi, przybiera ponętne pozy. Najwyraźniej nie przeszkadza to jej partnerowi - Grzegorz Krychowiak wielokrotnie występuje z nią na zdjęciach, tych mniej i bardziej odważnych. Teraz jednak to, co zrobiła, może się odbić na jego reputacji. Gwiazda Instagrama włożyła piłkarzowi polskiej reprezentacji palec w pupę.

Grzegorz Krychowiak zawstydzony przez narzeczoną. Wielka afera?

Wśród zabaw i pieszczot na plaży Celia w jednym momencie postanowiła wsadzić palec między pośladki swojego partnera. Wszystko byłoby w porządku, gdyby chwilę później nie opublikowała tego na swoim profilu! Fani celebryckiej pary byli zdziwieni, zażenowani i... obrzydzeni. Większość z nich nie chciała oglądać tak intymnych zabaw. Media szybko odnalazły oburzające nagranie. Chwilę po wypuszczeniu całej sprawy do sieci, nagranie zniknęło z profilu Celii. Czyżby Grzegorz Krychowiak zrobił swojej narzeczonej awanturę? A może sama celebrytka stwierdziła, że pokazała za dużo? Ciężko powiedzieć. Oprócz intymnej zabawy mogliśmy oglądać kilka innych wydarzeń z prywatnej plaży na Bahamach. Krychowiak udający Ubera, szukanie muszelek oraz robienie aniołków w piasku. Jednak niestety ten jeden palec przykuł uwagę wszystkich. Grzegorz Krychowiak fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć
  2. Sukces! Najlepszy dzień dla zwierząt w Polsce, koniec z cierpieniem
  3. Tego Edycie Górniak nie wybaczą! "Menopauza odebrała jej rozum"
  4. Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News