Grzegorz Krychowiak yt
fot. youtube.com/Przeglad Sportowy
Jan Odyniec - 28 Czerwca 2018

Rozgoryczony Krychowiak przeprasza Polaków. O jego słowach mówią dziś wszyscy

Polska reprezentacja piłkarska zagrała dziś swój ostatni mecz na mundialu. Piłkarze wracają do kraju po dramatycznej klęsce w Rosji. Zaraz po meczu z Japonią, który rozpoczął się w czwartek o godzinie 16, Grzegorz Krychowiak opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym przeprasza Polaków.

Wobec polskich reprezentantów wyrażane były ogromne nadzieje. Po świetnym wyniku naszej kadry na Mistrzostwach Europy w 2016 roku we Francji wszyscy mieli nadzieję na powtórkę na mundialu. Niestety, płonne to były nadzieje, Polacy na Mistrzostwach Świata w Rosji zagrali bowiem swoje trzy tradycyjne mecze: otwarcia, o wszystko i o honor. W ostatnim jedynie pokazali się z w miarę dobrej strony, wygrywając z Japonią 1-0.

Grzegorz Krychowiak przeprasza Polaków

Zaraz po zakończonym meczu na Instagramie jednego z naszych piłkarzy pojawiło się oświadczenie, w którym sportowiec przeprasza rodaków za wynik na mundialu. Równocześnie jednak deklaruje, że to nie jest ostatnie słowo naszych piłkarzy, i że jeszcze pokażą klasę. - Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibiców, zarówno tych którzy nas krytykowali, jak i tych którzy starali się zrozumieć. Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście, że możemy na Was liczyć i że nasi kibice to ścisła światowa czołówka - napisał Grzegorz Krychowiak. Piłkarz ma za co przepraszać. Zarówno on, jak i cała drużyna, nie stanęli na wysokości zadania. Sytuacji nie poprawia nawet fakt, że to właśnie Krychowiak jest autorem pięknej bramki z pierwszego polskiego meczu z Senegalem.

"Będziecie z nas dumni"

Równocześnie jednak polski pomocnik jest pełen nadziei. Podkreśla, że krytyka wobec piłkarzy powinna być merytoryczna i zaznacza, że przyjdzie jeszcze dzień, w którym Polacy znów będą dumni ze swoich reprezentantów. I - jak zaznacza - to już niedługo, bo w najbliższym sezonie. - Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną. Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni - podkreślił Grzegorz Krychowiak.Grzegorz Krychowiak fot. instagram.com/grzegorz.krychowiakChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Skandal na Mundialu! Piłkarz i kibice RZUCILI SIĘ na siebie
  2. Wszyscy byli zajęci Mundialem, a PiS po cichu podjął PRZEŁOMOWĄ decyzję
  3. Anna Lewandowska odetchnęła z ulgą! To koniec jej koszmaru
  4. Garnitur męski. Jak dobrać odpowiedni fason do typu sylwetki
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News