Grzegorz Ciechowski
EAST NEWS/AGENCJA SE
Klaudia Bochenek - 5 Maja 2020

Grzegorz Ciechowski jest już postacią legendarną. Niebywałe, zdjęcie jego grobu po latach każdego doprowadzi do łez

Grzegorz Ciechowski zmarł niespodziewanie w wieku 44 lat w 2001 roku. Zapisał się w historii polskiej muzyki jako legendarny ceniony artysta. Nie da się ukryć, utwory Republiki miały wpływ na wielu Polaków. Widok jego grobu 19 lat po śmierci może doprowadzić do łez.

Grzegorz Ciechowski pozostawił w żałobie nie tylko bliskich, ale i miliony fanów. Niejeden sympatyk muzyka jest ciekaw, jak po latach wygląda grób artysty.

Grzegorz Ciechowski odszedł nagle. Złe samopoczucie było oznaką tętniaka

Grzegorz Ciechowski był znany głównie z założenia i bycia liderem "Republiki". Media huczały nie tylko o jego talencie, ale też niepokornym życiu prywatnym, które było pełne zawirowań i pogoni za miłością. W ostatnich chwilach towarzyszyła mu Anna Skrobiszewska, która początkowo była nianią jego córki, owocu związku z Małgorzatą Potocką. Potem wzięli ślub.

Rok szkolny klluczowa decyzjaKluczowa decyzja, rodzice nie dowierzają. Minister przerwał milczenie dot. powrotu dzieci do szkółCzytaj dalej

- Chcieliśmy wybudować dom. Kupiliśmy działkę pod Warszawą i by być blisko budowy, wynajęliśmy dom na osiedlu. Wprowadziliśmy się w poniedziałek. Grzegorz podłączał sprzęt - wieże, telewizję itd. Ustawił wszystko, usiadł i powiedział, że źle się czuje. Wiedziałam, że coś jest nie tak, bo on nigdy nie czuł się źle. Spojrzałam na niego i zapytałam tylko, czy mam wezwać pogotowie. Nie chciał, zdecydowaliśmy, że sami pojedziemy do najbliższej przychodni. Grzegorz pożegnał się z dzieciakami i wyszliśmy - mówiła jego ostatnia partnerka, Anna Skrobiszewska.

Grób muzyka odwiedzany jest przez setki osób, widok zaskakuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

Okazało się, że Grzegorz Ciechowski ma tętniaka - lekarze początkowo mieli spory problem z prawidłową diagnozą. Trzeba było operować, na co wszyscy wyrazili zgodę. Niestety, zabieg się nie udał. Doszło do komplikacji i nie można było już uratować muzyka. Grzegorz Ciechowski zmarł w wieku 44 lat, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia 2001 roku. Zdążył jeszcze spisać testament. Nie doczekał się, aby przytulić swoją córkę Józię, która urodziła się kilka miesięcy po jego pogrzebie.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
2. ”Rz”: Rząd bliski podjęcia decyzji dotyczącej milionów Polaków. Chodzi o nasze pieniądze

4 stycznia 2002 roku odbył się pogrzeb muzyka. Urnę z prochami złożono na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w kwaterze C 17, rzędzie nr 5. Grób muzyka bardzo łatwo rozpoznać: czarny kamień został wyrzeźbiony w taki sposób, że daje iluzję sylwetki Grzegorza Ciechowskiego. Na płycie umieszczono napis: "Grzegorz Ciechowski, poeta, kompozytor, lider Republiki, 29.VIII.1957 - 22.XII.2001". Świeże kwiaty są obecne cały czas, a znicze na bieżąco wymieniane. Grób jest także regularnie czyszczony.

Obrazy Pikio

Fot. youtube.com/Niezapomniani/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy kwarantanna jest jeszcze potrzebna? Profesor Simon, specjalista od chorób zakaźnych tłumaczy
  2. Wybrano najlepszego polskiego skoczka. Ranking nie pozostawia wątpliwości, kibice nie są zgodni
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News