Rzadko można powiedzieć, żeby kara tak szybko dosięgła sprawców. Grupa nastolatków, która dopuściła się tak ohydnego czynu wobec zwierzęcia swoją „zapłatę” otrzymała od razu.

Sprawą żyje całe Maroko. To tam kilkanaścioro młodych chłopców postanowiło w niecodzienny sposób ulżyć swoim żądzom. Brutalny czyn szybko się na nich zemścił. Teraz walczą o życie i nie wiadomo, jak ta sprawa się skończy.

Grupa nastolatków zgwałciła osiołka, który jednak okazał się nosicielem ciężkiej choroby. Wścieklizna jest dla człowieka szczególnie niebezpieczna. Jedyną ochroną przed nią jest podana zawczasu szczepionka. Jeśli wystąpią pierwsze objawy choroby – nie ma już ratunku.

Chłopcy od razu zostali hospitalizowani. W szpitalu Mechraa Belksiri Hospital podano im lekarstwo i udzielono pierwszej pomocy. Nie wiadomo jednak, czy ratunek objął wszystkich uczestników potwornej zabawy. Możliwe też jest, że nie wszyscy chłopcy, którzy mieli kontakt fizyczny ze zwierzęciem, zgłosili się do szpitali.

Część rodzin zabrała swoje dzieci do innych szpitali, żeby tam monitorować ich stan zdrowia. Obawiają się szykan i splamienia honoru rodziny. Niektórzy rodzice zaszczepili swoje dzieci, nie próbując nawet dociec, czy brały one udział w horrorze, czy nie.

Władze nakazały właścicielowi osła jego natychmiastowy odstrzał. Apelują także do wszystkich, którzy mogli mieć z nim kontakt, o jak najszybsze zgłoszenie się do szpitali i zaszczepienie się.

Źródło: polishexpress.co.uk

...

Zobacz również