Grudziądz: Tak więźniowie pożegnali pedofila (video)

Grudziądz: Tak więźniowie pożegnali pedofila (video) Źródło:

Bartosz K., który zgwałcił 9-letniego chłopca tuż po wyjściu z więzienia w Sztumie, gdzie odsiadywał wyrok za pedofilię. Do tragedii doszło, ponieważ lokalna policja nawet nie wiedziała, że groźny pedofil opuszcza więzienie.

Wszystko przez przepisy, które zakładają, że informację o wyjściu z zakładu karnego trzeba wysłać policji po zwolnieniu osadzonego w zakładzie. Do wszystkiego dołożyć należy opieszałość firmy pocztowej. Mężczyzna znów trafił do aresztu w Grudziądzu, gdzie przebywał przez 3 miesiące. Do internetu trafiło nagranie, na którym widać jak więźniowie "żegnają" mężczyznę przenoszonego do innego zakładu karnego. Film został opublikowany na Facebooku przez stronę "Gdzieś w Grudziądzu" i zawiera zwroty niecenzuralne.

Z ostatniej chwili...Kilka radiowozów i kilkunastu policjantów zabezpiecza ul. Sikorskiego. Dowieziono "słynnego" pedofila do zakładu karnego. Współwięźniowie domagają się linczu na Bartoszu K.Uwaga ! Materiał zawiera wulgaryzmy !Prosimy o cenzuralne wypowiedzi. :)R.S. K. Ś.

Posted by Gdzieś w Grudziądzu on 5 października 2015
Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News