kuba wojewódzki
fot. Facebook / Kuba Wojewódzki - Król TVN
Anna Maria Guziewska - 3 Listopada 2018

Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!

TVN stanął w obliczu skandalu? Za sprawą premiery autobiografii Kuby Wojewódzkiego, gdzie podał dość intymne szczegóły jego relacji z celebrytkami polskiego show biznesu, doszło do kontrowersyjnej wymiany zdań między nim a fanami. Wspomniane w książce kobiety próbują się bronić, zwalając winę na wybujałą wyobraźnię gwiazdora. Agnieszka Kaczorowska w mediach społecznościowych pokazała jasne stanowisko w sprawie.

TVN może wyciągnąć konsekwencję w stosunku do swojego celebryty? Może władzom stacji podoba się rozgłos, jaki przyniosła premiera autobiografii ich flagowego gwiazdora... Agnieszka Kaczorowska ucięła spekulacje na temat jej romansu z Wojewódzkim. Teraz jednak pokazała raz jeszcze, co myśli o medialnej burzy wokół jej nazwiska.

Wojewódzki wywołał burzę swoją autobiografią. Czy TVN wyciągnie wobec niego konsekwencje?

- Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Kobieta ukryta w dziecku z całą świadomością kobiecości. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania - napisał w swojej książce Wojewódzki, odnosząc się do Kaczorowskiej. Tę sytuację skomentowała Kaczorowska w rozmowie z Plejada.pl. Zasugerowała, że między nią a gwiazdorem nie wydarzyło się nic więcej aniżeli "kawa poza kamerami". Tym samym zdementowała plotki o jej ewentualnych relacjach z mężczyzną. - Słabe jest to, że Kuba próbuje wypromować swoją książkę na popularnych obecnie nazwiskach - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami, sugerując, że konflikt między dwojgiem jest już otwarty.

Czy Kaczorowska będzie walczyła z Wojewódzkim?

Krótki komentarz na temat wspomnienia o ewentualnym romansie z Wojewódzkim, Kaczorowska przekazała w swoich mediach społecznościowych. Zamieściła zdjęcie ze swoim mężem, które uchwyciła podczas wspólnych wakacji. - Będzie mnie bronił i chronił w każdej sytuacji, więc nie radzę podskakiwać… - wspomniała pod zdjęciem. Pojawiające się komentarze jasno wskazują na fakt, iż partner aktorki wziął jej stronę w sporze z gwiazdą TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Już nie podskakujemy - napisała fanka. - To najważniejsze w życiu by mieć osobę, która zawsze będzie naszym oparciem przy naszym boku - pojawia się dalej. - Bo masz prawdziwego mężczyznę (tak jak ja), a nie jakiegoś tam faceta - czytamy pod zdjęciem Kaczorowskiej. W głośnej książce Wojewódzkiego pojawiła się również sylwetka Marty Żmudy-Trzebiatowskiej czy chociażby wspomnienie o Mai Sablewskiej. Sam gwiazdor nie odniósł się do zarzutów od wspomnianych celebrytek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Kaczorowskiej zdruzgotani. Gwiazda kończy karierę?
  2. Kaczorowska pragnie SEKSU! Tylko co z jej chłopakiem?
  3. Co na to Chylińska? Wojewódzki ujawnił szczegóły jej życia rodzinnego
  4. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  5. Znaki zodiaku, które mają największą słabość do pieniędzy
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News