Grodzka spowodowała wypadek i uciekła. Sprawą zajmie się sąd
Wiadomości Pikio - 1 Czerwca 2015

Grodzka spowodowała wypadek i uciekła. Sprawą zajmie się sąd

Jak donosi Super Express, na ulicach Warszawy doszło do spektakularnego pościgu z udziałem posłanki Anny Grodzkiej, która zachowała się bardzo nieelegancko po spowodowaniu wypadku. 

Do kolizji doszło w piątkowy wieczór. Była godzina 21:00. Grodzka podczas podróży po Mokotowie zmieniała pas i wpadła na inny samochód kierowany przez pana Michała. Posłanka nie zatrzymała jednak swojego samochodu, by sprawdzić co się stało. Uciekła nie biorąc pod uwagę tego, iż pan Michał będzie ją ścigał. - Musiałem ją gonić i zmusić do zatrzymania - opowiada Super Expressowi pan Michał, który kierował poszkodowanym pojazdem. - Nie chciała się zatrzymać, mimo że dawałem jej znaki. Musiałem ją gonić i zatrzymałem dopiero na światłach - dodaje. Grodzka nie była pod wpływem alkoholu. Wezwana policja nie potrafiła jednak ocenić sprawy. Sprawa trafi więc do sądu. Posłanka nie chce komentować sprawy.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News