Jak podaje serwis natemat.pl, Anna Grodzka, kandydatka Zielonych, najprawdopodobniej nie zbierze wymaganej liczby podpisów. Portal powołuje się na dziennikarza TVN24. 

Anna Grodzka miała rozwiać nadzieję sympatyków Zielonych i oznajmić, że nie ma szans na zebranie 100 tysięcy wymaganych podpisów. O wszystkim poinformował na Twitterze Michał Tracz z TVN24.

Rzecznik partii Zielonych Bogumił Kolmasiak przekonuje jednak, że walka trwa. Jednocześnie zachęca sympatyków do pomocy i aktywnego wzięcia udziału w zbiórce podpisów.

Tymczasem Anna Grodzka kontynuuje kampanię i jeździ po Polsce. Zieloni mają czas na zebranie podpisów do 26 marca. Takowe złożył już w Państwowej Komisji Wyborczej Janusz Korwin-Mikke.

Z zebraniem podpisów mogą mieć jeszcze problem: Paweł Kukiz, Jacek Wilk, Waldemar Deska, Wanda Nowicka, Kornel Morawiecki czy Grzegorz Braun.

źródło: natemat.pl

fot, Wikipedia Commons

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.