Po „ataku” (świadomie biorę to słowo w cudzysłów, gdyż JKM nie przyłożył Boniemu pałką, tylko symbolicznie odegrał się za szkalowanie go przez europosła) lidera KNP i „brutalnym” spoliczkowaniu w mediach ponownie wybucha histeria. Do tej pory, po kontrowersyjnych słowach szefa Nowej Prawicy, bagatelizowano jego rolę w polityce i starano sprowadzić do pozycji krzykacza-outsidera popieranego przez gimnazjalistów. 7-procentowym wynikiem w wyborach Korwin-Mikke wybił z rąk durny argument ośmieszając tym samym ekspertów z TVN. Stał się prawdziwym zagrożeniem dla systemu. Po części się z tym zgadzam. Chciałbym, by JKM obalił ten system. Tylko, że media panicznie kreują go na… Hitlera.

W TVN pracują chyba eksperci z CBOS-u, bo przyrównywanie lidera KNP do Hitlera, to jak przyrównywanie sera topionego do paczkowanej wędliny. W sumie to wspólnego mają tyle, że sprzedawane są w jednym dziale sklepowym. Tak jak Korwin-Mikke ma tyle wspólnego z Hitlerem, że jest mężczyzną działającym w polityce. Natomiast takim asom jak Palikot chyba wszystko kojarzy się z Hitlerem. Ostatnio wyraził swe oburzenie na blogu, że oto do polityki wchodzą rękoczyny i należy bojkotować JKM w mediach. Szkoda, że nie wspomniał o tym jak to JKM olał jego wezwanie do debaty. Wtedy Palikot płakał, że Korwin stchórzył. Nic więc dziwnego, że nawołuje do jego bojkotu w mediach, skoro wie, że i tak nie będzie miał okazji z nim dyskutować.

palikot

Piotr Szumlewicz pisze dziś „Korwin-Mikke od dawna powinien być klientem publicznego, dobrze zaopatrzonego i oczywiście nie pobierającego opłat szpitala psychiatrycznego. To niebezpieczny, agresywny, antydemokratyczny socjopata nienawidzący większości ludzi, w tym przede osób niepełnosprawnych, biednych, nieprzedsiębiorczych. Warto jednak zadać sobie pytanie: dlaczego tak długo dziennikarze, politolodzy czy politycy uwiarygadniali go i traktowali poważnie?” To ja odpowiem na to pytanie. Traktują poważnie, dlatego, że Korwin-Mikke z 7-procentowym poparciem wszedł do Parlamentu Europejskiego. Siłą rzeczy muszą to robić, bo takie są wymogi KRRiT. Co do pierwszych zdań wywodu Szumlewicza? Jest taka strona na Facebooku: Czytam statusy Piotra Szumlewicza dla beki. I to chyba wystarczy jako komentarz. 

Ostatnio do nagonki na JKM włączyła się również wiceprzewodnicząca SLD. Stwierdziła, że liderowi KNP nie spodobała się jej wypowiedź o nim, dlatego PO DWÓCH MIESIĄCACH… dał jej klapsa. Zresztą pisano o tym na Pikio.pl, więc chyba wiecie o co chodzi. Próby zdyskredytowania JKM są już totalnie śmieszne i absurdalne. Niedługo zapewne dowiemy się, że Grodzka miała gorący romans z Korwinem, a Joanna Senyszyn musiała usunąć dziecko, które miała z liderem KNP, gdyż ten zmusił ją do tego grożąc brutalnym spoliczkowaniem. Aha, do tego dołączy się Piotr Tymochowicz, który powie na wizji, że JKM ma związki z mafią.

Szczerze mówiąc, nic mnie już nie zdziwi. Desperackie próby zablokowania rosnącego poparcia Kongresu Nowej Prawicy są już tak zabawne, że wydaje mi się, iż polskie media i ich polityczni pupile wchodzą na kolejny level. Skoro nie potrafią zatrzymać fali poparcia wśród młodych ludzi stworzą Korwinowi nowy wizerunek. Wcześniej miał być pajacem z faszystowskimi poglądami. Teraz? Teraz tworzy mu się image brutala i zboczeńca. Co będzie dalej? Pożyjemy zobaczymy. Tych absurdów nie da się przewidzieć.

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta