Anna Grodzka, która z niepowodzeniem starała się o wzięcie udziału w wyścigu prezydenckim, zaatakowała kandydatkę SLD Magdaleny Ogórek. Grodzkiej nie spodobała się jej kreacja na Powązkach.

Magdalena Ogórek podczas piątkowego wystąpienia na cmentarzu zapaliła znicz w kusej spódniczce prezentując zgrabne nogi w niemal pełnej okazałości. Miała na sobie szpilki i czarny płaszcz. Nie wszystkim kreacja się spodobała. Jak stwierdziła stylistka Dorota Wróblewska, kandydatce brakowało jedynie pończoch z koronką.

Wystąpienie Ogórek postanowiła skomentować również Anna Grodzka, której nie udało się zebrać wymaganych 100 000 podpisów. W ironicznych słowach „podziękowała” kandydatce SLD za szacunek do ofiar katastrofy smoleńskiej.

„Wielkie podziękowania dla Pani Magdaleny Ogórek od całej lewicy pozaparlamentarnej za wypowiedź o tym, że nie zawetuje ewentualnej ustawy o wprowadzeniu kary śmierci oraz za „szacunek”, jaki potrafiła okazać ofiarom tragedii smoleńskiej na Powązkach” – czytamy na jej profilu na Facebooku.

Kandydatka SLD nie pokusiła się o komentarz do swojego stroju.

 

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.