Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie

Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie Źródło: By Fryta 73 - praca własna / CC BY-SA 2.0 / https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Pawe%C5%82_Kr%C3%B3likowski_(2018).jpg

Grób Pawła Królikowskiego znajduje się na cmentarzu powązkowskim w Warszawie. Odwiedziliśmy miejsce wiecznego spoczynku aktora. Za kilka dni miną 4 miesiące od jego śmierci. Grób odwiedzany jest przez fanów, którzy zatrzymują się na krótką modlitwę i wspomnienie jego najsłynniejszych ról.

Grób Pawła Królikowskiego po 4 miesiącach jest w porażającym stanie. Sympatycy aktora na pewno inaczej wyobrażali sobie ten widok.

27 czerwca miną 4 miesiące od śmierci aktora

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Aktor od kilku lat borykał się z problemami neurologicznymi, które miały być jedynie powikłaniami po grypie. Gdy przeszedł operację po pęknięciu tętniaka, wszyscy sądzili, że to koniec dramatu. Niestety, tuż przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala. 

W styczniu serialowy Kusy przeszedł operację, a potem został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Nie był mógł sam oddychać, przebywał na oddziale intensywnej terapii. Cała Polska kibicowała mu w walce o zdrowie. Niestety, 27 lutego 2020 roku aktor zmarł w jednym z warszawskich szpitali. 5 marca odbył się pogrzeb.

Grób Pawła Królikowskiego - jak wygląda dzisiaj? Mamy zdjęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grób Pawła Królikowskiego znajduje się na warszawskich Powązkach Wojskowych w Alei Zasłużonych. Fani mogą go odwiedzić i złożyć kwiaty, kierując się do kwatery G-tuje-51. W rzędzie grobów zostali pochowani zasłużeni dla kultury i kinematografii. Po lewej stronie Pawła Królikowskiego spoczywa Emilian Karewicz, który zmarł 18 marca i został pochowany 23 czerwca. Z kolei 2-3 miejsca dalej znajduje się grób Jerzego Gruzy, który odszedł 16 lutego.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

Grób Jerzego Gruzy już dawno pokrył się zieloną trawą, a grób Emila Karewicza tonie w kwiatach. Na środku wyróżnia się miejsce spoczynku Pawła Królikowskiego. Fani, którzy przyszli pomodlić się za aktora, ze zdziwieniem stwierdzili, że nie ma jeszcze nagrobka. Należy pamiętać, że takie rzeczy załatwia się minimum po 6 miesiącach od pogrzebu, dlatego nie można być zaskoczonym. Wzdłuż grobu ustawiony jest rząd wypalonych zniczy, a na mogile znajdują się rośliny i kwiaty w doniczkach. Gdzieniegdzie widać ślady po starych zniczach, a nad grobem króluje jasnobrązowy krzyż.

Fot. pikio.pl/Klaudia Bochenek/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kamil Stoch i koledzy przeszli testy na obecność koronawirusa. Na jaw wyciekły szczegóły badań skoczków (WIDEO)
  3. Zobaczyła cenę chleba i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pobił truskawki i bób na głowę, astronomiczna kwota
  4. Internautka zaatakowała Rozenek i jej synka. Gwiazda TVN dwoma słowami wbiła ją w ziemię
  5. Chłopiec został pobity w szkole, zapadł w śpiączkę. Gdy otworzył oczy, wyszeptał zaledwie dwa słowa
  6. Małżeństwo skłamało w ankiecie. Cały hotel nad Bałtykiem na kwarantannie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News