Ciężko uwierzyć, nagle stary grób Kory został przeniesiony. Widok wzrusza do łez

Ciężko uwierzyć, nagle stary grób Kory został przeniesiony. Widok wzrusza do łez Źródło: PUDELEK YouTube.com

W drugą rocznicę śmierci legendarnej wokalistki wielu fanów może być zaskoczonym tym jak wygląda obecnie grób Kory. Mąż artystki podjął nietypową decyzję i zdecydował się na poważne zmiany związane z nagrobkiem. Ciężko w to uwierzyć, ale nie ma wątpliwości, iż widok wzrusza do łez.

Grób Kory jest często odwiedzany przez fanów twórczości ikony polskiego rocka. Wokalistka Maanam zapisała się w historii polskiej muzyki złotymi literami i trudno znaleźć równie barwną, niezależną i świadomą artystkę. Najnowsze informacje co do decyzji podjętej przez Kamila Sipowicza mogą być zaskoczeniem dla wielu fanów. 

Ci, którzy dziś udadzą się na grób Kory mogą być zaskoczeni tym co zobaczą

Grób Kory na warszawskich Powązkach pojawił się 8 sierpnia 2018 roku. Na Cmentarzy Wojskowym w Warszawie w kwaterze K, rzędzie 14. i grobie numer 7 złożone zostało ciało artystki po tym jak przegrała długoletnią walkę z nowotworem. Miejsce jej spoczynku znajduje się niedaleko Alei Zasłużonych, a sam grób Kory to częste miejsce, gdzie fani i bliscy pojawiają się w celu oddania hołdu osobie, która całkowicie zmieniła to jak wygląda polska scena muzyczna. Kamil Sipowicz tuż przed drugą rocznicą śmierci Olgi Sipowicz zdecydował się na wprowadzenie sporych zmian. Fani, którzy wcześniej odwiedzili grób Kory mogą być zaskoczeni tym, jak wygląda on teraz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zupełnie zmienił jego wygląd i zdecydował się na przeniesienie części na Roztocze

Do tej pory grób Kory ozdobiony był instalacją artystyczną, gdzie większą część stanowił sporych rozmiarów portret wokalistki. Jak przyznaje Kamil Sipowicz metalowe elementy okalające podobiznę jego ukochanej były trudne w pielęgnacji i z założenia miały być tymczasowe. 

- Instalacja była zbyt wrażliwa na pogodę. Tam był metal, to już rdzewiało, psuło się. Niewygodne było też do sprzątania, a także niebezpieczne, bo ludzie tam chodzili, a to się mogło zapaść. Zdecydowałem się na zmiany również ze względów bezpieczeństwa - powiedział w rozmowie z Faktem cytowanej przez JastrząbPost mężczyzna. Okazuje się, że zdecydował się na przeniesienie tej części grobu na Roztocze.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona 

3. W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę później

Widok zapiera dech w piersiach

Grób Kory zdobi teraz rzeźba Moniki Osieckiej. Przedstawia ona kobietę i jest wykonana z pięknego, czerwonego granitu. Poprzednia część grobu postawiona została na Roztoczu, które szczególnie ukochała Kora. To właśnie tam słynąca ze szczerości wokalistka uwielbiała spędzać każdą możliwą chwilę. Kora słynęła ze swojej szczerości, przykładem tego może być jej ostra opinia na temat jednego z największych hitów ostatnich lat. Podzieliła się nią w rozmowie z Pudelkiem, a nagranie do tej pory oglądać można na kanale serwisu na YouTubie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne GIS dla szkół. Wiemy, na jakich zasadach uczniowie mogą wrócić na lekcje
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  4. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  5. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  6. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało
  7. 1400 zł świadczenia z ZUS czeka. Czas masz tylko do końca sierpnia
  8. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  9. Polska płacze. Nie żyje Marian Haniszewski

Źródło: JastrząbPost

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News