Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci

Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci Źródło: CEZARY PECOLD/East News

Wiemy, jak wygląda grób Andrzeja Leppera. Dziś, 5 sierpnia, wypada 9. rocznica jego tragicznej śmierci. Znany polityk prawie 10 lat temu został znaleziony martwy w swoim biurze. Do dzisiaj wiele osób zastanawia się, czy lider "Samoobrony" miał powody do odebrania sobie życia.

Grób Andrzeja Leppera na bieżąco jest odwiedzany przez jego bliskich, przyjaciół, sympatyków, mieszkańców oraz osoby, które w miejscowości są tylko przejazdem. Nagrobek wyróżnia się spośród innych.

Dziś wypada 9. rocznica śmierci lidera "Samoobrony"

Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku. Miał 57 lat, a jego ciało znaleziono w jego biurze znajdującym się w centrum Warszawy. Śledczy szybko stwierdzili, że były wicepremier się powiesił, a przyczyną śmierci było właśnie uduszenie. Jednak do tej pory są osoby, które głośno mówią, że Andrzej Lepper nie miał powodów do targnięcia się na swoje życie - raczej ktoś mógł bać się informacji, które posiadał poseł i zlecono jego "samobójstwo".

O Andrzeju Lepperze wypowiedział się m.in. Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa.

- Nasza ostatnia rozmowa miała miejsce mniej więcej dwa tygodnie przed jego śmiercią. Nic nie wskazywało na to, że Andrzej Lepper jest załamany. Był wtedy optymistycznie nastawiony do życia, opowiadał, że prowadzi bardzo poważne rozmowy z dwójką polityków, którzy mogliby stworzyć z nim pewien sojusz. Cały czas wierzył, ze się podniesie - pisał jasnowidz w swojej książce. Pogrzeb polityka odbył się 11 sierpnia 2011 roku, wiemy jak wygląda jego grób.

Grób Andrzeja Leppera znajduje się na wsi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miejsce wiecznego spoczynku polityka znajduje się w Krupach - małej wsi w województwie zachodniopomorskim, zaledwie 8 km od Darłowa. Wiele osób sądziło, że Andrzej Lepper pochowany jest w Warszawie - jednak to w Zielnowie, niedaleko Krupów, znajdował się jego dom. Pogrzeb posła miał charakter państwowy, a pomnik skłania do refleksji. Na ciemnobrązowym nagrobku znajduje się napis: "Kto Cię znał, ten Cię wspomni. Kto Cię kochał, nie zapomni...".

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre doniesienia o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora

2. Lekarze ostrzegają, że druga fala już uderzyła. Niepokojące doniesienia zza granicy

3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Na grobie Andrzeja Leppera często pojawiają się biało-czerwone kwiaty oraz krawaty w tych samych barwach. Nie brakuje zniczy i osób, które nadal pielęgnują pamięć po zmarłym. Na czarnej, eleganckiej płycie znajduje się także wizerunek polityka, a złotymi literami i rzucającym się w oczy fontem napisano jego imię i nazwisko. Zdjęcia opublikował poseł z Koszalina, Stefan Romecki.

Fot. facebook.com/Stefan Romecki | https://www.facebook.com/photo?fbid=2132966703670278&set=pcb.2132970603669888

Fot. facebook.com/Stefan Romecki |https://www.facebook.com/photo?fbid=2132966943670254&set=pcb.2132970603669888

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: polski piłkarz nie żyje, znaleziono jego ciało
  2. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku
  3. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  4. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  5. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News