Rodzice przyszli na grób 8-letniego synka i odebrało im mowę. Ktoś dopuścił się obrzydliwego czynu, teraz apelują o pomoc

Rodzice przyszli na grób 8-letniego synka i odebrało im mowę. Ktoś dopuścił się obrzydliwego czynu, teraz apelują o pomoc Źródło: Unsplash/Anton Darius | @theSollers

Kiedy przyszli na cmentarz, grób synka wyglądał inaczej. Zginęła jedna rzecz, która dla pogrążonych w żałobie rodziców zmarłego 8-letniego chłopca była niezwykle cenna. Nie wiadomo, kto to zrobił, ale rodzice proszą o pomoc.

Kiedy rodzice zmarłego Kacperka przyszli odwiedzić jego grób, okazało się, że nie ma na nim jednego cennego przedmiotu. Ta rzecz ma dla nich ogromną wartość sentymentalną, bo w szczególny sposób przypomina im o straconym dziecku. Chłopczyk zmarł niespełna miesiąc temu, 13 listopada, po długiej walce z chorobą. Miał guza mózgu. Pogrążeni w żałobie rodzice apelują na Facebooku o zwrot zaginionej rzeczy.

Grób Kacperka został obrabowany 

Złodziej ukradł z grobu chłopca figurkę kotka. Dlaczego jest aż tak ważna? W trakcie choroby Kacperek dostał kotka. Bardzo przywiązał się do futrzaka. Przez ostatnie pół roku nierównej walki z guzem mózgu, kiedy 8-latek leżał w łóżku, jego ukochane zwierzątko cały czas czuwało przy nim. Dlatego po śmierci dziecka rodzice zamówili figurkę kotka i postawili na jego grobie. Ma ona ogromną wartość sentymentalną dla całej rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Figurka została skradziona w nocy ze środy na czwartek. Rodzice zmarłego chłopca zaapelowali o pomoc. Proszą o zwrot tej niezwykle cennej rzeczy:

- Kochani, zwracamy się z ogromną prośbą, może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka - zamieścili wpis na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Mieszkańcy są poruszeni

Ta wyjątkowo okrutna kradzież poruszyła mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie chłopiec spoczywa na cmentarzu. Postanowili włączyć się w pomoc. Tym bardziej, że jak wspominają rodzice:

- Kacperek był naszym Aniołkiem na ziemi, który budził w ludziach, to co w nich dobre. Nigdy nie zapomnimy tego wspaniałego dziecka i mamy nadzieję ze teraz w radości może cieszyć się tym, że nic go już nie boli - napisali na profilu na Facebooku poświęconemu dziecku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: RMF FM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News